Strona główna / Lokalne / Uwaga mieszkańcy, zmiany w Urzędzie Miasta Świnoujście

Uwaga mieszkańcy, zmiany w Urzędzie Miasta Świnoujście

Od poniedziałku, 24 stycznia, zmienią się zasady wykonywania zadań w urzędach administracji publicznej. To efekt rozporządzenia rządu, który zakłada wprowadzenie w urzędach pracy zdalnej.

Od 24 stycznia wykonywanie zadań przez świnoujski urząd miasta zostanie ograniczone wyłącznie do tych, które mają zapewnić niezbędną pomoc mieszkańcom. Wszelkie sprawy związane z rejestracją w urzędzie stanu cywilnego, świadczeniem usług komunalnych, wydawaniem dokumentów, korzystaniem z wód będzie można załatwiać wyłącznie po uprzednim, telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę. Tu znajdą Państwo listę numerów telefonów UMŚ – https://bip.um.swinoujscie.pl/artykul/9/5/godziny-pracy.

Spotkania – w miarę możliwości – odbywać się będą w wyznaczonych do tego pomieszczeniach. Przypominamy o konieczności używania maseczek ochronnych. Wszelkie wnioski można dostarczać do urzędu drogą elektroniczną lub składać w skrzynce podawczej umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu Miasta Świnoujście.

Tekst: BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.