Strona główna / Lokalne / Przytór. Tak teraz wygląda ulica Gradowa

Przytór. Tak teraz wygląda ulica Gradowa

Zakończyła się przebudowa ulicy Gradowej. Do końca stycznia wykonawca ma jeszcze usunąć usterki. To już kolejna ulica zmodernizowana w tej części miasta w ostatnich latach. W tym roku zaplanowało budowę brakujących odcinków chodników przy ulicach Sąsiedzkiej i Pomorskiej.

Gradowa została kompleksowo przebudowana na całej długości (650 metrów) pomiędzy ulicami Sąsiedzką i Pogodną. Zakres prac obejmował m.in. roboty rozbiórkowe, utwardzenie nawierzchni, budowę chodników po obu stronach jezdni, przebudowę zjazdów do posesji oraz utwardzenie poboczy, aby możliwy był na nich postój i parkowanie samochodów osobowych. W ramach inwestycji Zakład Wodociągów i Kanalizacji wykonał sieć wodociągową wraz z przyłączami do posesji oraz przyłącza kanalizacyjne do tych domów, które dotąd jej nie miały.

Koszt inwestycji to 2 mln 348 tys. złotych brutto. Wykonawcą była firma RSK Wolin Sławomir Zinow.

Wcześniej w tej części miasta przebudowane zostały ulice: Sucha, Szmaragdowa, Turkusowa, Zalewowa, Sąsiedzka, Odrzańska, Sztormowa, Polna, Gajowa, łącznik pomiędzy Odrzańską a Sztormową.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Jeden komentarz

  1. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Pamiętam, jak się tam ślizgałem na gównie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.