Strona główna / Lokalne / „Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online poświęconym zmianom podatkowym w 2022 roku, które odbędzie się 3 lutego 2022 roku w godz. 10.00- 13.30 na platformie zoom.

Tym razem skoncentrujemy się na ryczałcie jako formie opodatkowania . Dla kogo ryczałt ewidencjonowany jest atrakcyjną formą opodatkowania,  ograniczenia podmiotowe, przedmiotowe i kwotowe wykluczające możliwość  stosowania ryczałtu ewidencjonowanego, utrata prawa do ryczałtu w trakcie roku podatkowego, jak prawidłowo wybrać stawkę ryczałtu – to to wybrane zagadnienia, które poruszone zostaną w trakcie spotkania .

Zapraszamy mikro i małych przedsiębiorców, biura rachunkowe i wszystkich tych których interesuje powyższa tematyka.

Prowadząca : Beata Kuśmierek  -praktyk, doradca gospodarczy, szkoleniowiec, księgowa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, właścicielka firmy TaxDeal.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie  Märkisch-Oderland”.

W celu rejestracji prosimy kliknąć  TUTAJ   lub przesłać maila na adres cud@um.swinoujscie.pl

Link do szkolenia i instrukcję techniczną otrzymacie Państwo w przeddzień seminarium.

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.