Strona główna / Bez kategorii / Jak kontrolować SMSy żony? Dowiedz się więcej na ten temat!

Jak kontrolować SMSy żony? Dowiedz się więcej na ten temat!

Jak odczytać SMS z innego telefonu? Kilka pomysłów!

Przechwytywanie SMS z innej komórki to marzenie wielu osób. W niektórych przypadkach moralność tego zachowania może być wątpliwa, jednak jeśli jesteś rodzicem i zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich pociech, może to być dobre wyjście. Jak zatem tego dokonać? Czy jest to proste, czy wręcz przeciwnie? Przeczytaj!

Czego można się dowiedzieć z SMSów?

SMSy to krótkie wiadomości tekstowe, w których nie da się zawrzeć tyle treści, ile na przykład jest jej w mailu. Dzięki temu czasem po przeczytaniu tego krótkiego tekstu pozostaje niedosyt, ponieważ nie do końca wiesz, o co chodzi.

Jeśli jednak domyślasz się, czego dotyczy SMS – nie ma problemu. Jeśli natomiast konsultujesz z go z kimś, kto twierdzi, że nie wie, o co chodzi – sprawa może się wydać nieco bardziej podejrzana. Szczególnie, gdy taki SMS przychodzi na telefon tej osoby.

W takim przypadku program do czytania cudzych SMSów pozwoli Ci zweryfikować czy masz rację, czy jednak Twoje podejrzenia nie mają racji bytu. Możesz także użyć aplikacji śledzącej, takiej jak aplikacja do śledzenia telefonu dziecka zdalnie. Jednak to nie jest takie proste zadanie, dlatego przed podjęciem bardziej poważnych kroków zapoznaj się z naszymi poradami. W ten sposób być może zaoszczędzisz sobie zmartwień i nerwów, a jednocześnie nie dasz powodów do zwątpienia w Twoje zaufanie do śledzonej osoby.

Jak odczytać SMS z innego telefonu? Z mSpy!

Przechwytywanie SMSów to funkcja, do której dostęp zyskasz po zainstalowaniu aplikacji mSpy. Jednak to tylko jedna z bardzo wielu możliwości tego programu, ale o tym szerzej wspomnimy w dalszej części artykułu. Na razie skupmy się na SMSach.

Dostęp do SMSów danej osoby może dać Ci sporo podstaw do zwątpienia, jednak może dać Ci też dowody, które pod budują wzajemne zaufanie. Mimo wszystko pamiętaj, że śledzenie raczej nie zostanie uznane za dowód troski, dlatego przed podjęciem takiej decyzji zastanów się nad możliwymi konsekwencjami.

Jeśli podejrzewasz, że Twoja partnerka nie jest Ci wierna, możesz skorzystać z aplikacji mSpy. Pomoże Ci między innymi wtedy, gdy potrzebujesz:

 • monitorować połączenia telefoniczne,
 • analizować aktywność w mediach społecznościowych,
 • śledzić lokalizację telefonu,
 • ustawić alerty na wybrane słowa kluczowe,
 • uzyskać dostęp do historii wyszukiwania.

To tylko niektóre z funkcji, które są odpowiedzią na pytanie o to, jak kontrolować SMSy żony.

Jeśli chodzi o media społecznościowe, mSpy pozwala na monitorowanie platform takich jak Snapchat, WhatsApp, Facebook, Messenger i wiele innych. Aplikacja posiada też funkcję keyloggera, która odpowiada za zapamiętywanie klawiszy, które na danym urządzeniu wybiera interesującą Cię osoba.

Program mSpy może Ci również posłużyć jako narzędzie do zaawansowanej kontroli rodzicielskiej. Dzięki niemu będziesz w stanie nawet zdefiniować pewne obszary na mapie, po których opuszczeniu przez śledzoną osobę otrzymasz alert. Pozwala to między innymi na podjęcie szybkich działań, gdy Twoje dziecko wychodzi poza ustalone wcześniej miejsce.

Przechwytywanie SMS za darmo – co Ci nie pomoże?

Na rynku znajdziesz wiele aplikacji, które twierdzą, że umożliwiają przechwytywanie SMS za darmo. Jednak część z nich to po prostu oszustwo, które może przerodzić się w próbę wyłudzenia pieniędzy. Dlatego jeśli nie posiadasz dokładnej wiedzy co do producenta danej aplikacji i jej funkcjonowania, nie podejmuj decyzji o skorzystaniu z niej.

Można jednak wyróżnić kilka powodów, dla których pewne aplikacje mogą uchodzić za bardziej ryzykowne. Są nimi między innymi:

 • działanie bez dostępu do telefonu docelowego,
 • darmowe usługi.

Pierwszy powód jest dość prosty do zrozumienia. Wiadomości tekstowe nie wykorzystują Internetu, dlatego jeśli dany użytkownik nie wykonuje kopii zapasowych, nie da się za jego pomocą uzyskać przechwytywać „w locie” wiadomości. Jeżeli zaś takie archiwizuje w chmurze wiadomości, aby uzyskać do nich dostęp będziesz potrzebować danych dostępowych.

Darmowe usługi mają to do siebie, że zwykle nie są dopracowane. Mało kto ma na tyle altruistyczny charakter, by pracować przez długi czas za darmo, na zasadzie wolontariatu. Szczególnie w dziedzinach, które wymagają sporej wiedzy, a programowanie właśnie taką dziedziną jest.

Do wytworzenia profesjonalnego oprogramowania potrzeba czasu i zasobów, które trudno zdobyć bez wsparcia użytkowników. Dlatego darmowe programy czasem wykonane są niedbale, bez odpowiedniego zaplecza. Wszystko to sprawia, że ostateczny rezultat może być nie satysfakcjonujący.

Podsumowanie

Wiesz już więcej na temat tego, jak odczytać SMS z innego telefonu. Nie jest to zbyt proste, poza tym możesz trafić na aplikację, która wcale nie zrealizuje tego, czego od niej oczekujesz. Dlatego przed podjęciem decyzji zastanów się czy na pewno chcesz ryzykować, czy może skorzystasz z bardziej sprawdzonych metod, których bezpieczeństwo nie podlega wątpliwości.

Zobacz również

Mamy 120 000! To nie fejk!

Wirusowe zapalenie wątroby typu C może dotyczyć każdego z nas. Tę zakaźną chorobę wywołuje wirus …

3 komentarze

 1. Czy to poradnik s…..syna?

  • ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

   To jest jak ten teleturniej z filmu „JOB – Ostatnia Szara Komórka”:
   „Zakapuj swojego sąsiada”

 2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  Pisowskie szpiclowanie i denuncjacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.