Strona główna / Lokalne / Dzień drugi Wakacyjnego Miasta Kobiet w Świnoujściu

Dzień drugi Wakacyjnego Miasta Kobiet w Świnoujściu

Drugi dzień Wakacyjnego Miasta Kobiet ponownie rozpoczynamy PORANNĄ DAWKĄ ENERGII. Karolina Kowarska – Dynowska ze Szkoły Tańca RYTM zaprasza na praktyczne zajęcia i rozgrzewkę na… smukłe nogi, płaski brzuch i jędrne pośladki. Start o 10.00.

Od rana działać pracować będą także nasi wizażyści, styliści, fryzjerzy oraz fotografowie. To słynne projekty LETNIE PRZEMIANY oraz JAK Z OKŁADKI. Informacje jak zapisać się do udziału w nich można odnaleźć na stronie www.wakacyjenmiastokobiet.pl

O godzinie 11.00 pierwsze ze spotkań warsztatowych. CZY WIESZ CO ROBI TWOJE DZIECKO W INTERNECIE? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć @BlogerWojciech. Prelegent opowie o znaczeniu mediów społecznościowych w życiu najmłodszych i nie tylko.

Jak PODNIEŚĆ SWÓJ BIUST I PEWNOŚĆ SIEBIE? Na BIUSTOpozytywne warsztaty brafittingowe zaprasza Izabela Sakutova. Start o 12.15.

W doskonale znanym Paniom cyklu KULTURA OD KUCHNI obok Beaty Białkowskiej – Chef De Cuisinier Hotelu Trzy Wyspy tym razem pojawi się znakomity kucharz, juror programu “MasterChef” Michel Moran. Początek ich livecooking o godzinie 14.00. Smacznego!

No to czas na spalanie… O 15.30 ROZTAŃCZONA PROMENADA i uwielbiane warsztaty taneczne z Iwoną Pavlović.

Ciąg dalszy mądrych spotkań warsztatowych. ZADBAJ O SWOJE JELITA to zalecenia specjalistki gastroenterologii dr hab. Anny Wiechowskiej-Kozłowskiej z Centrum Medycznego Sonomed w Szczecinie. Początek o godzinie 17.00.

Teraz coś dla ducha – o 17.30 w namiocie po drugiej stronie Promenady startują ROZMOWY NA KANAPACH. Tym razem Marzena Rogalska przepyta Marcina Wyrostka, Michela Moran oraz Jakuba Mauricza.

Przepięknie zapowiada się kolejny koncert z cyklu SUMMER MUSIC CAFE. Robert Rozmus w recitalu
„Chwytaj dzień” zaśpiewa piosenki nieodżałowanego Zbigniewa Wodeckiego. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.30.

Ostatnią propozycją drugiego dnia będzie spektakl w ramach TEATRALNEJ PROMENADY by SEC.
„My hrabiny nie płaczemy” to autorski spektakl Olgi Adamskiej z akompaniamentem akordeonu w rękach Romana Rydza. Recepta na to jak godzić się z przemijaniem nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn. Na spekatkl zapraszamy o godzinie 20.30. Darmowe wejściówki można odebrać w festiwalowej recepcji w dwóch turach – o godzinie 9:00 oraz 17:00.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.