Strona główna / Lokalne / Wakacyjne Miasto Kobiet: dzień trzeci

Wakacyjne Miasto Kobiet: dzień trzeci

Trzeci dzień Wakacyjnego Miasta Kobiet rozpocznie poranna rozgrzewka Karoliny Kowarskiej-Dynowskiej ze Szkoły Tańca RYTM. POWITANIE SŁOŃCA czyli FitZumba na dzień dobry! O godzinie 10.00.

Niezmiennie przez cały festiwalowy dzień pracować będą nasi wizażyści, fryzjerzy, styliści i fotografowie. To słynne LETNIE PRZEMIANY i ich fotograficzne uwiecznienie – projekt JAK Z OKŁADKI. Zasady uczestnictwa odnajdą Panie w serwisie internetowym festiwalu www.wakacyjnemiastokobiet.pl.

Niezwykle ciekawie zapowiada się dwuczęściowy warsztat Agaty Jasiakiewicz i Agnieszki Ciszewskiej STRES I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA – jak odnaleźć siebie w niepewnych czasach. Zapraszamy do namiotu warsztatowego od godziny 11.00 (cześć druga zaplanowana o 12.30).

O godzinie 14.00 kolejny ważny temat, szczególnie podczas upałów – NAWADNIANIE I HIPONATREMIA LATEM. Warsztat poprowadzi Janusz Tomaszewski z wytwórni wód mineralnych Jantar.

Popołudnie to uwielbiane przez uczestniczki Wakacyjnego Miasta Kobiet Spotkanie ze znakomitą tancerką, trenerką i jurorką Iwoną Pavlović, zwaną w niektórych kręgach Czarną Mambą… Początek ROZTAŃCZONEJ PROMENADY o 15.30.

Kolejny warsztat ponownie poświęcony aspektom zdrowotnym. Jakub Mauricz z HeManPower w spotkaniu zatytułowanym APETYT NA ZDROWIE opowie JAK JEŚĆ, BY DOBRZE ŻYĆ. Początek o 17.00.

Czas rozpocząć kulturalny wieczór Wakacyjnego Miasta Kobiet. Marzena Rogalska w swoich ROZMOWACH NA KANAPACH przepyta aktorów Mikołaja Roznerskiego oraz Piotra Szwedesa. Start o 17.30.

Godzinę później, o 18.30, w Muszli Koncertowej SUMMER MUSIC CAFE i znakomity akordeonista Marcin Wyrostek. Artysta wystąpi w programie zatytułowanym ACCOVER Projekt. Uwaga! Na koncert zapraszamy także Panów (do godziny 18.00 wstęp na teren miasteczka mają wyłącznie Panie!)

Trzeci dzień festiwalu o godzinie 20.30 zwieńczy TEATRALNA PROMENADA by SEC i spektakl „Kłamstwo”. Na scenie Mikołaj Roznerski, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Szwedes oraz Milena Suszyńska. Bezpłatne wejściówki do odebrania w festiwalowej recepcji w dwóch turach – o 9.00 i 17.00. Regulamin na stronie internetowej www.wakacyjnemiastokobiet.pl

Zobacz również

Grupa Morska: Składamy interpelacje w sprawie pilnych działań na Warszowie

„Na wniosek naszej koleżanki i mieszkanki Warszowa, Pani Doroty Turlejskiej zwróciliśmy się do Prezydenta o …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.