sobota , 1 października 2022
Strona główna / Bez kategorii / Dailies Aqua Comfort Plus – daj swoim oczom to, co najlepsze

Dailies Aqua Comfort Plus – daj swoim oczom to, co najlepsze

Oczy mamy dane raz na całe życie, toteż troska o nie jest dla każdego szczególnie ważną rzeczą. A ponieważ nie jest to organ niezawodny, większość populacji wymaga zastosowania środków do korekcji widzenia. W jaki sposób zrobić to najlepiej? Tu warto polecić Dailies Aqua Comfort Plus.

Soczewki Alcon – Twoje oko jest bezpieczne

Propozycja Alcon umożliwia zarazem zapewnienie doskonałego widzenia, jak i perfekcyjne zadbanie o gałkę oczną. Dailies Aqua Comfort Plus to sferyczne soczewki kontaktowe z unikalnym rozwiązaniem wpływającym na komfort życia codziennego. Rozwiązaniem tym jest innowacyjny System Nawilżania o Potrójnym Działaniu. Działanie to jest aktywowane za każdym razem, gdy… mrugasz. A ponieważ dziennie każdy człowiek robi to nieświadomie prawie 14 tysięcy razy, tylekroć dajesz swojemu oku rozwiązania godne XXI wieku.

A na czym polega działanie soczewek Dailies Aqua Comfort Plus? Są one wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału Nelfilcon A, który zawiera w swoim składzie kilka starannie dobranych elementów. Jednym z nich jest alkohol poliwinylowy, zapewniający zoptymalizowane nawilżenie, w czym wspomaga go glikol polietylenowy, a za lubrykant służy im HPMC. Ich połączone działanie sprawia, że przez cały okres przebywania soczewki w oku jest ona w prawidłowy sposób nawilżona i doskonale przylega do gałki. Dzięki temu nigdy nie pojawia się nieprzyjemne uczucie jego wysuszenia.

Również dzięki temu odczuwa się pełen komfort i nawet osoby, które wcześniej próbowały soczewek, jednak nie odpowiadały im one, będą usatysfakcjonowane tym rozwiązaniem. 

Dailies Aqua Comfort Plus – komfort stworzony specjalnie dla Ciebie

Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus powstały z myślą o zapewnieniu każdemu użytkownikowi pełnej wygody. Dzięki Nelfilconowi A mają nie tylko wspomniane cechy, ale również są niezwykle cienkie i elastyczne, dlatego po ich założeniu praktycznie nie odczuwa się obecności ciała obcego w oku. W przeciwieństwie do okularów nie będą przeszkodą w uprawianiu różnego rodzaju aktywności, dlatego korzystając z nich możesz swobodnie uprawiać sporty, ćwiczyć itp.

Komfort zwiększa fakt, że Dailies Aqua Comfort Plus to soczewki jednodniowe, nie musisz się zatem kłopotać o płyn dezynfekcyjny oraz pojemniczek do ich przechowywania. Rano wyjmujesz z blistra nową parę, a przed pójściem spać wyjmujesz je z oczu i wyrzucasz do kosza. Dlatego w opakowaniu znajduje się 30 sztuk, ale możesz także od razu kupić zapas na pół roku – dostępne są w wersji liczącej sobie 180 sztuk.

A gdzie najlepiej je nabyć? Tu warto polecić stronę visionexpress.pl, gdzie znajdziesz oba opakowania w najlepszych cenach. Jakich? Sprawdź to już dzisiaj!

Zobacz również

LikePOS – mobilny terminal płatniczy dla klientów firmowych PKO BP

Klienci biznesowi PKO Banku Polskiego mogą już korzystać z innowacyjnej aplikacji LikePOS, która zmieni ich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.