sobota , 1 października 2022
Strona główna / Bez kategorii / Dailies Total Multifocal – skuteczna niwelacja prezbiopii

Dailies Total Multifocal – skuteczna niwelacja prezbiopii

Prezbiopia, zwana także „starczowzrocznością”, to przypadłość pojawiająca się po przekroczeniu czterdziestego roku życia. Nie ma znaczenia płeć, tryb życia czy miejsce zamieszkania – jest to naturalny efekt postarzenia się gałki ocznej. Niestety, w żaden sposób nie da się tego uniknąć. Można jednak skutecznie niwelować efekty jej występowania.

W tym właśnie celu powstały specjalne soczewki korekcyjne Dailies Total Multifocal. Dla kogo są przeznaczone i w jaki sposób pomagają? Dowiedz się tego – jeśli cierpisz na starczowzroczność, mogą być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!

Starczowzroczność – na czym polega?

O tym, że ma się prezbiopię, bardzo łatwo się przekonać. Po prostu pewnym momencie życia ma się problemy z ostrością widzenia. Aby dobrze widzieć zarówno bliskie, jak i daleki obiekty, należy skupić przez dłuższą chwilę wzrok. Ponadto zaczyna się odczuwać jego szybkie zmęczenie, czemu mogą towarzyszyć także bóle głowy. Dlaczego tak się dzieje? Otóż soczewka wewnątrzgałkowa odczuwa swoje naturalne zużycie – sztywnieje i staje się grubsza, co z kolei wpływa na postrzeganie. 

Aby potwierdzić, że problemem, z którym się zmagamy, jest starczowzroczność, niezbędna będzie wizyta u optyka. Gdy prezbiopia zostanie potwierdzona, należy walczyć z nią albo za pomocą okularów, albo soczewek korekcyjnych. W tym drugim przypadku najlepszym rozwiązaniem są Dailies Total Multifocal. Dlaczego?

Dailies Total Multifocal – soczewki dla wymagających

Soczewki Dailies Total Multifocal powstały nie tylko z myślą o zniwelowaniu efektów prezbiopii, ale także zapewnieniu pełnej wygody każdemu użytkownikowi. Zastosowany w nich gradient uwodnienia utrzymuje wysoki poziom nawilżenia soczewki niezależnie od sytuacji, dlatego możesz korzystać z nich wygodnie nawet w klimatyzowanych pomieszczeniach. Nie wysychają i nie powodują z tego powodu podrażnień oka oraz nieprzyjemnego uczucia wysuszenia.

Ponadto Dailies Total Multifocal wykonanie są z niezwykle cienkiego, elastycznego materiału Delefilcon, który cechuje duża przepuszczalność tlenu. Dzięki temu oko normalnie oddycha, co jeszcze bardziej podnosi komfort ich używania. Taka wysoka jakość nie może dziwić, gdy wie się, że stoi za nimi firma Alcon – jeden z globalnych liderów w produkcji soczewek korekcyjnych.

Wypróbuj Dailies Total Multifocal – na pewno nie będziesz żałować

Soczewki Dailies Total Multifocal to soczewki jednodniowe, dlatego możesz nabyć je na próbę i sprawdzić, czy spełniają swoje zadanie. Nabędziesz je w dobrej cenie na stronie trendyopticians.pl. Jeśli przypadną Ci do gustu, może być to twoje stałe źródło ich pozyskiwania. A ile kosztują? Sprawdź to na stronie trendyopticians.pl już teraz!

Zobacz również

LikePOS – mobilny terminal płatniczy dla klientów firmowych PKO BP

Klienci biznesowi PKO Banku Polskiego mogą już korzystać z innowacyjnej aplikacji LikePOS, która zmieni ich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.