Strona główna / Lokalne / Spotkanie komisji bezpieczeństwa. Małpa pokąsała człowieka

Spotkanie komisji bezpieczeństwa. Małpa pokąsała człowieka

Wprawdzie w Świnoujściu sezon turystyczny trwa cały rok, jednak dziś podsumowano gorące, letnie miesiące podczas spotkania komisji bezpieczeństwa. 

Dzięki profesjonalizmowi i współpracy między służbami minione miesiące były bezpieczne. Na plaży pracowało 40 ratowników, nie odnotowano utonięć.

Z powodu sinic 200-metrowy odcinek kąpieliska był wyłączony z użytkowania przez niecałą dobę. Według raportów policyjnych nie było komunikacyjnych wypadków śmiertelnych. S

Straż Miejska odnotowała ponad tysiąc różnych interwencji. Odnotowano lokalne problemy z wodą pitną, ale nie było konieczności wyłączania sieci na dużych częściach miasta. Dzięki współpracy ZWiK i Sanepidu mieszkańcy w niewielkim stopniu odczuli te problemy.

Odnotowano zwiększony o 20-30 procent ruch pieszo-rowerowo-motocyklowy na przeprawie Warszów, co świadczy o tym, że chętniej przesiadano się na jednoślady. Miasta nie dotknęło również zagrożenie związane z katastrofą ekologiczną na Odrze.

A z rzeczy nietypowych? Sanepid odnotował jedno pokąsanie przez małpę… szczegółów jednak nie ustalono.

Zobacz również

Rozpoczyna się betonowanie kopuły zbiornika w terminalu LNG

Od najbliższego wtorku rozpocznie się betonowanie kopuły trzeciego zbiornika LNG w Świnoujściu. Ze względów technologicznych …

2 komentarze

  1. Mam pytanie: Czy małpa przeżyła?

  2. To była ta ” małpa w czerwonym”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.