Strona główna / Lokalne / Turniej pod patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. za nami

Turniej pod patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. za nami

2.10.2022 roku Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem kolejnego już turnieju pod patronatem Sponsora Głównego: Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: AP Baltica Świnoujście, AP RCR Międzyzdroje, Fala Międzyzdroje, KS Prawobrzeże Świnoujście oraz Pogoń Szczecin Football School. Mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym w rozstawieniu 6+1 i trwały po 20min. Pogoda wyjątkowo dopisała. Piłkarzom jesienna aura nie przeszkadzała. Na boisku panowała gorąca atmosfera. Klasyfikacja nie była prowadzona, liczyła się dobra zabawa, współpraca, zdobywanie nowych doświadczeń i zdrowa, sportowa rywalizacja. Zawodnicy na koniec rozgrywek zostali docenieni przez organizatora i każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom. Nasi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Oglądaliśmy wiele pięknych akcji, podań, interwencji bramkarskich oraz ogromną ilość goli.

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Błażej Bełczącki, Karol Fiks, Oliwier Kadłubek, Bartosz Kosicki, Maksymilian Kozioł, Ksawery Michalik, Oskar Nowak, Kacper Szoda.

#TerminalLNG #GAZSYSTEM #BalticPipe

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.