Strona główna / Bez kategorii / Jak zrelaksować się po pracy?

Jak zrelaksować się po pracy?

Praca często bywa stresująca. Dotyczy to każdego stanowiska — zarówno kierowniczego lub związanego z obsługą klienta, jak i z pozoru mniej wymagającej pracy fizycznej. Stres negatywnie odbija się na samopoczuciu, dlatego po pracy zawsze powinno się znaleźć czas na relaks. Negatywne emocje można rozładować na wiele sposobów. Jednym z nich jest seks, który rozładowuje napięcie seksualne i jednocześnie zwiększa wydzielanie hormonów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie i odprężenie.

Seks a stres

Stres może obniżyć popęd seksualny i sprawić, że kobieta będzie mieć trudności z osiągnięciem orgazmu, a mężczyzna z utrzymaniem wzwodu przez cały stosunek. Nawet w takich przypadkach nie powinno się rezygnować z przyjemności, jaką dają wzajemne pieszczoty i bliskość. Dzięki głaskaniu ciała, pocałunkom, przytulaniu można stopniowo podnieść libido i odzyskać ochotę na igraszki. Pieszczoty działają podobnie jak masaż, czy trening relaksacyjny, dlatego skutecznie obniżają poziom stresu. Poprawa samopoczucia emocjonalnego i ograniczenie negatywnych skutków stresu pozwala przywrócić ochotę na seks i zwiększyć przyjemność, którą niesie stosunek.

Wpływ seksu na samopoczucie emocjonalne

Seks pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, w tym na poziom stresu. Udany seks i orgazm sprawiają, że ciało i umysł są zrelaksowane jak po pobycie w saunie lub po wykonaniu masażu relaksacyjnego. Poziom lęku spada, a poczucie własnej wartości wzrasta. Po stosunku i orgazmie odczuwa się wewnętrzny dobrostan, błogość i pełne rozluźnienie. Ciało wręcz promienieje, a niepokój związany z pracą znika.

Efekt rozluźnienia jest najbardziej odczuwalny, gdy seks kończy się orgazmem. Dzięki niemu organizm jest dobrze dotleniony, a wszystkie komórki lepiej ukrwione. Poprawa samopoczucia fizycznego wpływa na samopoczucie emocjonalne. Poziom hormonów stresu spada. Zastępują je endorfiny, czyli hormony szczęścia.

Seks bez partnera

Stres w pracy bardziej doskwiera osobom niepozostającym w stałych związkach, które nie mogą liczyć na codzienne wsparcie partnera. Dotyczy to szczególnie kobiet, które mają skłonności do perfekcjonizmu i nadzorują pracę innych. Singielki mogą jednak cieszyć się seksem w pojedynkę, który równie dobrze obniża poziom stresu, co seks we dwoje. Wibrator dla kobiet Deepfantasy sprawia wiele przyjemności ze współżycia i pozwala szybko odprężyć się po ciężkim dniu w pracy. Dzięki niemu można spędzić udane popołudnie lub wieczór.

Wibrator dla kobiet i par

Po wibrator w celu zaspokojenia potrzeb seksualnych i rozluźnienia organizmu mogą sięgać zarówno singielki, jak i pary w stałych związkach. Wibrator stymulujący jednocześnie punkt G i łechtaczkę przynosi kobietom intensywne orgazmy. Panie odprężają się, a mężczyźni odzyskują wiarę w umiejętność zaspokojenia partnerki, nawet gdy cierpią na chwilowe problemy z erekcją z powodu silnego stresu w pracy. Wibrator dla kobiet Deep Fantasy daje satysfakcję każdemu, kto po niego sięgnie, dlatego znakomicie sprawdza się, gdy szuka się odprężenia po stresującym dniu.

Zobacz również

Stanowisko Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej w sprawie ustawy wprowadzającej mechanizm ograniczenia podwyżek cen ciepła

„Zbrojna agresja Rosji na Ukrainę spowodowała bardzo trudną sytuację na rynkach paliw, co przekłada się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.