Strona główna / Lokalne / Zostań Prezydentem Świnoujścia lub przespaceruj się tunelem. Zobacz licytacje na WOŚP!

Zostań Prezydentem Świnoujścia lub przespaceruj się tunelem. Zobacz licytacje na WOŚP!

I Ty możesz zostać Prezydentem Świnoujścia…

Nie wierzysz? To możliwe. I wcale nie trzeba wygrywać wyborów. Wystarczy wziąć udział w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanej przez świnoujski sztab. Można wylicytować urząd Prezydenta Świnoujścia w dowolnie wybranym dniu 2023 roku. To nie jedyna atrakcja przygotowana przez świnoujski samorząd dla WOŚP. Kolejna to spacer w tunelu jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem.

Kto zasiądzie w prezydenckim fotelu w dowolnie wybranym dniu 2023 roku? Tego dowiemy się po rozstrzygnięciu wyniku aukcji. W poniedziałek 23 stycznia licytowana kwota sięgnęła 6200 złotych za możliwość piastowania stanowiska Prezydenta Miasta.

Kto da więcej?

Jeżeli chcesz być choć jeden dzień Prezydentem Świnoujścia i jednocześnie wspomóc tak wspaniałą akcję charytatywną, możesz licytować na aukcji Allegro: https://allegro.pl/oferta/certyfikat-prezydenta-miasta-swinoujscie-13167231794.

Zachęcamy również do licytowania zaproszeń na wyjątkowy SPACER TUNELEM POD ŚWINĄ jeszcze przed jego otwarciem. Link: https://allegro.pl/oferta/spacer-tunelem-pod-swina-w-swinoujsciu-dla-5-osob-13167440641.

Gwarantujemy 1484 metry niezapomnianych przeżyć na głębokości do 10 metrów pod dnem Świny! Podczas spaceru przewidziana jest sesja zdjęciowa, a po zakończeniu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.