Strona główna / Lokalne / Ukradł dwie szczoteczki do zębów. Teraz stanie przed sądem

Ukradł dwie szczoteczki do zębów. Teraz stanie przed sądem

To nie był dobry dzień dla 34-letniego mieszkańca Świnoujścia. Będąc w sklepie Netto przy ulicy Polnej w Międzyzdrojach, mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradł dwie szczoteczki elektryczne Oral B o wartości 200 złotych. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

Minionej soboty, policjanci Komisariatu Policji w Międzyzdrojach otrzymali wezwanie od pracowników sklepu Netto w Międzyzdrojach. Zgłoszenie dotyczyło ujęcia na gorącym uczynku sprawcy kradzieży sklepowej.

Jak ustalono 34-letni mieszkaniec Świnoujścia wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradł dwie szczoteczki elektryczne Oral B o wartości 200 złotych. Mężczyzna nie krył faktu zdziwienia podczas jego ujęcia przez pracownika ochrony sklepu, nie potrafił również wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Teraz, za swój czyn odpowie przed sądem. Zgodnie z treścią art. 119 kodeksu wykroczeń grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

Rzecznik KPP w Kamieniu Pomorskim

Zobacz również

Policjanci odzyskali skradzione rowery. Zatrzymano złodzieja

Dwaj mężczyźni podróżujący skradzionymi rowerami nie przypuszczali, że przejażdżka ulicami miasta zakończy się dla nich …

3 komentarze

  1. Jakim byc trzeba zyciowym nieudacznikiem zeby w tym wieku krasc?

  2. Niech gość wnosi apelacje aż po Sąd Najwyższy. SN to uniewinni – uzna, że to roztargnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.