Strona główna / Lokalne / Złodzieje ogołocili choinki ze świątecznych bombek

Złodzieje ogołocili choinki ze świątecznych bombek

Co roku świąteczne ozdoby w centrum Świnoujścia cieszą się sporym zainteresowaniem. Mieszkańcy i turyści chętnie robią sobie zdjęcia z udekorowanymi choinkami. Jednak świecidełkami interesują się jeszcze złodzieje. Pod osłoną nocy kradną świąteczne bombki.

W poniedziałek rano, pracownicy zajmujący się konserwacją dekoracji na placu Wolności zauważyli poniszczone dekoracje, a także brak bombek rozwieszonych na dekoracjach choinkowych.

– Widzisz – reaguj. To nasze miasto. Przykazanie „nie kradnij” słabo w Świnoujściu się ma – tak mieszkańcy komentują kradzież ozdób. – Tym razem złodzieje upatrzyli sobie bombki, lecz jak poczują się bezkarnie, to wkrótce świąteczna choinka pozostanie bez dekoracji. Będzie całkowicie goła – dodają.

Urzędnicy apelują do mieszkańców, by ci zwrócili uwagę na przypadki bezmyślnego niszczenia świątecznych dekoracji. W razie ich zauważenia proszą, by takie zdarzenia zgłaszać policji lub straży miejskiej.

Zobacz również

Myśleli, że zatruł się tlenkiem węgla. Wezwali strażaków

Dwa zastępy straży pożarnej wezwano do mieszkania przy ulicy Wybrzeże Władysława IV.   Powodem był brak …

3 komentarze

  1. Gdzie monitoring ?????!!!!! Co do kar…to powinna przewyzszac straty tysiackrotnie….I problem rozwiazany…a nie ciagle gdybac…. a dzialac….

  2. Cześć nie dowierzam, że coś takiego dzieje się w tak wspaniałym miejscu jak Świnoujście trzeba zgrać monitoring i złapać tego złodzieja.

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Między placami Słowiańskim, a “Beton_Placem” jest kamera monitoringu, więc w czym problem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.