Strona główna / Lokalne / Złodzieje ogołocili choinki ze świątecznych bombek

Złodzieje ogołocili choinki ze świątecznych bombek

Co roku świąteczne ozdoby w centrum Świnoujścia cieszą się sporym zainteresowaniem. Mieszkańcy i turyści chętnie robią sobie zdjęcia z udekorowanymi choinkami. Jednak świecidełkami interesują się jeszcze złodzieje. Pod osłoną nocy kradną świąteczne bombki.

W poniedziałek rano, pracownicy zajmujący się konserwacją dekoracji na placu Wolności zauważyli poniszczone dekoracje, a także brak bombek rozwieszonych na dekoracjach choinkowych.

– Widzisz – reaguj. To nasze miasto. Przykazanie „nie kradnij” słabo w Świnoujściu się ma – tak mieszkańcy komentują kradzież ozdób. – Tym razem złodzieje upatrzyli sobie bombki, lecz jak poczują się bezkarnie, to wkrótce świąteczna choinka pozostanie bez dekoracji. Będzie całkowicie goła – dodają.

Urzędnicy apelują do mieszkańców, by ci zwrócili uwagę na przypadki bezmyślnego niszczenia świątecznych dekoracji. W razie ich zauważenia proszą, by takie zdarzenia zgłaszać policji lub straży miejskiej.

Zobacz również

Jazz na polsko-niemieckiej wyspie Uznam. Wczoraj w muszli koncertowej, w sobotę na dworcu w Heringsdofie

Spotkania z jazzem na stacji kolejowej UBB w Heringsdorf mają już 22-letnią tradycję. Co roku …

3 komentarze

  1. Gdzie monitoring ?????!!!!! Co do kar…to powinna przewyzszac straty tysiackrotnie….I problem rozwiazany…a nie ciagle gdybac…. a dzialac….

  2. Cześć nie dowierzam, że coś takiego dzieje się w tak wspaniałym miejscu jak Świnoujście trzeba zgrać monitoring i złapać tego złodzieja.

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Między placami Słowiańskim, a “Beton_Placem” jest kamera monitoringu, więc w czym problem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.