Strona główna / Lokalne / Superniania porozmawia o wychowaniu dzieci

Superniania porozmawia o wychowaniu dzieci

W imieniu hotelu Trzy Wyspy oraz Doroty Zawadzkiej zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji Przytulmy Lato. Rodzice mogą zostawić swoją pociechę na sali, a sami pojechać windą do Sky Baru na spotkanie z Supernianią, czyli Dorotą Zawadzką.

Akcja skierowana jest do rodzin z dziećmi spędzających urlop nad polskim morzem oraz dla mieszkańców miasta. Bezpłatne warsztaty i spotkania są organizowane w miejscach wypoczynku. Celem projektu jest edukacja rodziców. Tematy dotyczą bezpieczeństwa, dobrej rodzinnej zabawy i dobrego wychowania.

Na spotkanie można przyjść z dzieckiem.

– W sali gimnastycznej w budynku T będzie zorganizowana animacja dla dzieci pod nadzorem osób z obsługi hotelu (malowanie twarzy, poczęstunek, muzyka, lizaki). Spotkanie potrwa około półtorej godziny – mówi Magdalena Żółtańska z Hotelu Trzy Wyspy.

W trakcie trwania spotkania uczestnicy dostaną specjalne upominki i drobne gadżety od sponsorów akcji. Nie trzeba rezerwować miejsc ani zapisywać się.

Data: 4.08.2015 r. , godz. 19.00

Miejsce: Hotel Trzy Wyspy, Sky Bar, ul. Cieszkowskiego 1.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć …

Jeden komentarz

  1. Nie sądzicie, że to droga donikąd? Słuchanie pani, która ma problemy z własnym dzieckiem, a opowiada jak należy wychowywać? Droga donikąd. Zbierzmy rodziców dzieci, które otrzymały kilka dni temu wyróżnienia i ich posłuchajmy. To ma sens i wartość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.