Strona główna / Hobby / Dołącz do piłkarskiego “Prawobrzeża”

Dołącz do piłkarskiego “Prawobrzeża”

Już ruszył nabór do drużyny trampkarzy świnoujskiego klubu. Drużyna najmłodszych adeptów piłki nożnej będzie grała w Lidze Trampkarzy Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie.

Oprócz występów ligowych młodzi zawodnicy będą brali udział w turniejach oraz zawodach sportowych organizowanych przez “Prawobrzeże”. Najzdolniejsi trampkarze będą mieli szansę na dołączenie do starszych kolegów z drużyny juniorskiej “Prawobrzeże-Marinus”.

Co zrobić, żeby dołączyć? Wystarczy przyjść na dowolny trening w poniedziałek lub czwartek o godz. 20.00 na boisko przy ulicy Matejki 22 lub zadzwonić pod numer 607 191 321 i porozmawiać z przedstawicielem klubu.

Klub dysponuje dobrej jakości sprzętem sportowym i wykwalifikowaną kadrą trenerską z dużym doświadczeniem. Zawodnicy mają możliwość uczestniczenia w rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz w wielu innych zawodach sportowych (turnieje piłki nożnej, rozgrywki orlików i żaków).

Zobacz również

Reprezentanci 8.FOW w biegu górskim Runner`s World Super Bieg

Marynarze z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża przebywający na zgrupowaniu kondycyjno-sportowym w Dusznikach-Zdroju wzięli udział w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.