Strona główna / Lokalne / Zaginęła Maria Koczanowska. Pomóż ją odnaleźć!
Zaginiona jest bardzo szczupłej budowy ciała, wzrostu około 158 cm, twarz owalna, włosy krótkie brązowe, oczy szare, nie posiada uzębienia. 68-latka jest chora, ma kłopoty z mową.

Zaginęła Maria Koczanowska. Pomóż ją odnaleźć!

Świnoujscy policjanci prowadzą poszukiwania 68-letniej Marii Koczanowskiej, której zaginięcie zgłoszono w minionym tygodniu. Kobieta 15 czerwca 2015 roku wyszła z domu w Świnoujściu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak ustalili policjanci, 68-letnia Maria Koczanowska ostatni raz była widziana 15 czerwca 2015 roku około godziny 7.00, kiedy opuszczała mieszkanie w Świnoujściu. Od tego czasu kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona jest bardzo szczupłej budowy ciała, wzrostu około 158 cm, twarz owalna, włosy krótkie brązowe, oczy szare, nie posiada uzębienia. 68-latka jest chora, ma kłopoty z mową – mówi st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej Marii Koczanowskiej o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod nr 997 oraz 112.

Zobacz również

Podczas jazdy zapalił się silnik autobusu

Tylko dzięki szybkiej reakcji kierowcy samochodu oraz strażaków, udało się uniknąć spalenia pojazdu – informuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.