Strona główna / Lokalne / Zaginęła Maria Koczanowska. Pomóż ją odnaleźć!
Zaginiona jest bardzo szczupłej budowy ciała, wzrostu około 158 cm, twarz owalna, włosy krótkie brązowe, oczy szare, nie posiada uzębienia. 68-latka jest chora, ma kłopoty z mową.

Zaginęła Maria Koczanowska. Pomóż ją odnaleźć!

Świnoujscy policjanci prowadzą poszukiwania 68-letniej Marii Koczanowskiej, której zaginięcie zgłoszono w minionym tygodniu. Kobieta 15 czerwca 2015 roku wyszła z domu w Świnoujściu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak ustalili policjanci, 68-letnia Maria Koczanowska ostatni raz była widziana 15 czerwca 2015 roku około godziny 7.00, kiedy opuszczała mieszkanie w Świnoujściu. Od tego czasu kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona jest bardzo szczupłej budowy ciała, wzrostu około 158 cm, twarz owalna, włosy krótkie brązowe, oczy szare, nie posiada uzębienia. 68-latka jest chora, ma kłopoty z mową – mówi st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej Marii Koczanowskiej o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod nr 997 oraz 112.

Zobacz również

Prawobrzeże. Przejście przez przejazd i dostęp do Podziemnego Miasta

Jest porozumienie Miasto – PKP PLK w sprawie przejścia przez przejazd kolejowy przy ulicy Ku …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.