Strona główna / Sport / OSiR: Za tydzień ostatni turniej siatkówki na plaży
Od lewej; I m. – Piotr Pigla / Marek Wawrzyniak, II m. – Natalia Matusz / Adam Tołłoczko. Foto: OSIR

OSiR: Za tydzień ostatni turniej siatkówki na plaży

Przedostatni w tym sezonie letnim turniej siatkówki plażowej w kat. OPEN był jednym z ciekawszych. W zawodach wzięło udział 12 par w tym połowa to zawodnicy II-ligowego klubu SOBIESKI z Żagania przebywający na obozie kondycyjnym w Świnoujściu.

Po rozegraniu eliminacji w 4 grupach, 8 par awansowało do rundy pucharowej.  W najciekawszym meczu 1/4 finału, żagański duet: Piotr PIGLA / Marek WAWRZYNIAK pokonali 2 : 1 „naszych” Konrada PAŚNIKA i Przemka ZBOROWSKIEGO.  W półfinałach,  Pigla / Wawrzyniak uporali się z klubowymi kolegami Zborowskim i Matusewiczem 2 : 0 a zaskakująco skuteczny mikst pyrzycko-świnoujski: Adam Tołłoczko i Natalia Matusz wyeliminował rozstawionych: Adriana Milczarka i Tomasza Świdra 2 : 1. W finale rozgrywanym w formacie tylko 1 seta, po bardzo wyrównanej grze zwyciężył duet: Piotr PIGLA / Marek WAWRZYNIAK 22 : 20 (Adam i Natalia nie wykorzystali piłki meczowej).

W niedzielę 30 sierpnia, OSiR „Wyspiarz” zaplanował rozegranie turniejów podsumowujących tegoroczny sezon siatkówki plażowej z ciekawymi nagrodami fundowanymi przez Biuro Aktywnej Turystyki „PARTNER” (rejs promem Polonia) oraz Hotel INTERFERIE MEDICAL SPA . Na godz. 11:00 zapraszamy do udziału w turnieju głównym w kategorii OPEN a od godz. 15:30  TRÓJKI MIESZANE (w składzie minimum 1 kobieta)

Wszystkich sympatyków siatkówki plażowej serdecznie zapraszamy. Boiska do siatkówki, wejścia od ul. Powstańców Śl. lub Trentowskiego.

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.