Strona główna / Sport / OSiR: Za tydzień ostatni turniej siatkówki na plaży
Od lewej; I m. – Piotr Pigla / Marek Wawrzyniak, II m. – Natalia Matusz / Adam Tołłoczko. Foto: OSIR

OSiR: Za tydzień ostatni turniej siatkówki na plaży

Przedostatni w tym sezonie letnim turniej siatkówki plażowej w kat. OPEN był jednym z ciekawszych. W zawodach wzięło udział 12 par w tym połowa to zawodnicy II-ligowego klubu SOBIESKI z Żagania przebywający na obozie kondycyjnym w Świnoujściu.

Po rozegraniu eliminacji w 4 grupach, 8 par awansowało do rundy pucharowej.  W najciekawszym meczu 1/4 finału, żagański duet: Piotr PIGLA / Marek WAWRZYNIAK pokonali 2 : 1 „naszych” Konrada PAŚNIKA i Przemka ZBOROWSKIEGO.  W półfinałach,  Pigla / Wawrzyniak uporali się z klubowymi kolegami Zborowskim i Matusewiczem 2 : 0 a zaskakująco skuteczny mikst pyrzycko-świnoujski: Adam Tołłoczko i Natalia Matusz wyeliminował rozstawionych: Adriana Milczarka i Tomasza Świdra 2 : 1. W finale rozgrywanym w formacie tylko 1 seta, po bardzo wyrównanej grze zwyciężył duet: Piotr PIGLA / Marek WAWRZYNIAK 22 : 20 (Adam i Natalia nie wykorzystali piłki meczowej).

W niedzielę 30 sierpnia, OSiR „Wyspiarz” zaplanował rozegranie turniejów podsumowujących tegoroczny sezon siatkówki plażowej z ciekawymi nagrodami fundowanymi przez Biuro Aktywnej Turystyki „PARTNER” (rejs promem Polonia) oraz Hotel INTERFERIE MEDICAL SPA . Na godz. 11:00 zapraszamy do udziału w turnieju głównym w kategorii OPEN a od godz. 15:30  TRÓJKI MIESZANE (w składzie minimum 1 kobieta)

Wszystkich sympatyków siatkówki plażowej serdecznie zapraszamy. Boiska do siatkówki, wejścia od ul. Powstańców Śl. lub Trentowskiego.

Zobacz również

Wygrane dwóch drużyn Prawobrzeża

Weekend pełen emocji za nami. Obie drużyny UKS Prawobrzeże Świnoujście rozegrały ważne spotkania, które zapewniły …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.