Strona główna / Lokalne / Pobił człowieka na promenadzie, bo zaczepiał jego dziewczynę

Pobił człowieka na promenadzie, bo zaczepiał jego dziewczynę

Uderzał pięściami w twarz, łamiąc nos, a gdy ofiara się przewróciła, kopał po całym ciele. Później wsiadł do taksówki i uciekł. 25-latek został już zatrzymany. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Jak tłumaczył później policjantom, pobił człowieka, bo ten zaczepiał jego dziewczynę.

Kilka dni temu doszło do pobicia w okolicy promenady młodego mężczyzny. Policjanci przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Gdy już byli pewni kim jest sprawca, zapukali do jego drzwi.

– Całkowicie zaskoczony 25-letni mieszkaniec Świnoujścia nie krył zdziwienia widokiem mundurowych. – Mężczyzna przyznał się do pobicia nieznajomego na promenadzie. Tłumaczył policjantom, że zadawał ciosy młodemu mężczyźnie, który miał zaczepiać jego dziewczynę oraz jej koleżankę, co mu się stanowczo nie spodobało – opowiada st. asp. Beata Olszewska z policji.

Podejrzany zaproponował, że przeprosi swoją ofiarę oraz zadośćuczyni poszkodowanemu. Jednak zdaje się, że to stanowczo za mało. Akt oskarżenia wkrótce trafi do świnoujskiego sądu, który zdecyduje o rodzaju i wysokości kary. Kodeks karny przewiduje za ten czyn karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Zobacz również

Parkują gdzie popadnie. Strażnicy miejscy sięgnęli po blokady

Mimo wprowadzenia Strefy Płatnego Parkowania i uwolnieniu części miejsc parkingowych, niektórzy kierowcy zdają się nie …

3 komentarze

  1. Podobne zachowanie napastnika, jak tego psychola z Kamiennej Góry.

  2. Za to też powinna być kara śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.