Strona główna / Lokalne / Pobił człowieka na promenadzie, bo zaczepiał jego dziewczynę

Pobił człowieka na promenadzie, bo zaczepiał jego dziewczynę

Uderzał pięściami w twarz, łamiąc nos, a gdy ofiara się przewróciła, kopał po całym ciele. Później wsiadł do taksówki i uciekł. 25-latek został już zatrzymany. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Jak tłumaczył później policjantom, pobił człowieka, bo ten zaczepiał jego dziewczynę.

Kilka dni temu doszło do pobicia w okolicy promenady młodego mężczyzny. Policjanci przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Gdy już byli pewni kim jest sprawca, zapukali do jego drzwi.

– Całkowicie zaskoczony 25-letni mieszkaniec Świnoujścia nie krył zdziwienia widokiem mundurowych. – Mężczyzna przyznał się do pobicia nieznajomego na promenadzie. Tłumaczył policjantom, że zadawał ciosy młodemu mężczyźnie, który miał zaczepiać jego dziewczynę oraz jej koleżankę, co mu się stanowczo nie spodobało – opowiada st. asp. Beata Olszewska z policji.

Podejrzany zaproponował, że przeprosi swoją ofiarę oraz zadośćuczyni poszkodowanemu. Jednak zdaje się, że to stanowczo za mało. Akt oskarżenia wkrótce trafi do świnoujskiego sądu, który zdecyduje o rodzaju i wysokości kary. Kodeks karny przewiduje za ten czyn karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

3 komentarze

  1. Podobne zachowanie napastnika, jak tego psychola z Kamiennej Góry.

  2. Za to też powinna być kara śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.