Strona główna / Kultura / Raper O.S.T.R. pokonał raka. Zagrał w niedzielę w Świnoujściu

Raper O.S.T.R. pokonał raka. Zagrał w niedzielę w Świnoujściu

Pierwszy taki koncert na Warszowie! W niedzielny wieczór na scenie przy MDK na Warszowie zagrał raper O.S.T.R. Przed sceną zebrało się kilkuset świnoujścian. – Nareszcie coś dla nas. Ktoś kto wpadł na pomysł ściągnięcia Ostrego do Świnoujścia trafił w dziesiątkę – mówi 19-letni Paweł. – Jak widać, wszyscy się nieźle bawią – dodaje.

art-ostryUdział w koncercie zorganizowanym przez Famę i Polskie LNG wzięło udział wielu młodych świnoujścian. Część z nich przeprawiła się z lewobrzeżnej części miasta. Ze sceny podzielił się wyznaniem o niedawnej operacji wycięcia guzów nowotworowych na płucu. W przerwie między kolejnymi utworami mówił o żonie i synach.

art-ostry3W niedzielę na Warszowie trwał drugi dzień Weekendu z Polskim LNG. Oprócz placu zabaw, eksperymentów oraz gier podwórkowych, zorganizowano imprezę hiphopową pod patronatem FAMY, pt. ”Żyj z pasją a spełnisz marzenia”.

Firma Polskie LNG jest od 2014 roku sponsorem strategicznym Międzynarodowego Kampusu Artystycznego FAMA. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Polskiego LNG udaje się rozwijać, a także odkrywać nowe przestrzenie dla działań festiwalowych. Taką nową przestrzenią dla działań Famy i Polskiego LNG jest dzielnica Warszów.

Zobacz również

Turniej z okazji Dni Morza

W niedzielę 26 czerwca, odbył się Turniej Siatkówki Plażowej z okazji obchodów Dni Morza. Zawodnicy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.