Strona główna / Kultura / FAMA. W piątek koncert finałowy
Foto: Joanna Kurdziel-Morytko

FAMA. W piątek koncert finałowy

Po dwóch tygodniach artystycznego szaleństwa przyszedł czas na podsumowanie… Ostatniego dnia 45. FAMY, w piątek 28 sierpnia o godzinie 20.30, zapraszamy Państwa na wielki koncert finałowy „Listy od F.” w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Reżyserem widowiska jest Grzegorz Dolniak, kierownictwo muzyczne objął Marek Pędziwiatr, a scenografia to dzieło Joanny Martyniuk. Synoptycy zgodnie z famową tradycją zapowiadają opady deszczu, ale my się nie boimy – świnoujski Amfiteatr jest zadaszony! Przypominamy, że na koncert – wstęp wolny!

 

Ze Świnoujścia w Polskę, z Polski w świat. Od 45 lat FAMA wysyła w dalszą artystyczną drogę setki artystów, piosenek, spektakli, skeczy, wierszy, które krążą w poszukiwaniu adresata.
I tym razem to co najlepsze na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym Fama zakopertujemy i wrzucimy do jednej skrzynki z napisem Koncert Finałowy. Zobaczycie laureatów festiwalu oraz najciekawsze wydarzenia wychwycone spośród wielu, które przez dwa tygodnie sierpnia pokazane lub stworzone zostaną w Świnoujściu. Staniecie się pierwszymi odbiorcami listów od Famy, które już kolejnego dnia rozproszą się po świecie
i być może za jakiś czas wrócą do Was jako kultowe pozycje cytowane przez wielu.

Zobacz również

Wernisaż w Galerii Art: „Pocztówki ze Świnoujścia 69”

Miejski Dom Kultury w Świnoujściu zaprasza do Galerii Art na wystawę grafik „Pocztówki ze Świnoujścia …

Jeden komentarz

  1. Ale szybko ten czas pierdzielnął :S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.