Strona główna / Lokalne / Brakuje stojaków rowerowych i planu galerii

Brakuje stojaków rowerowych i planu galerii

Chociaż od otwarcia galerii handlowej minęło już kilka miesięcy, to nasi Czytelnicy dzwonią do nas z problemami na które napotykają codziennie podczas wizyt w centrum handlowym. Najniebezpieczniejszy jest brak barierek uniemożliwiający ludziom przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Klienci galerii handlowej skracają sobie drogę przechodząc przez ulicę Dąbrowskiego. Narażają się na potrącenie, gdyż kierowcy zjeżdżający z ronda nie spodziewają się, że zza budynku wyjdzie pieszy.

Kolejnym problemem jest brak wystarczającej ilości stojaków na rowery. Bardzo dużo klientów przyjeżdża na zakupy jednośladami. Nie mając do czego przypiąć swoich pojazdów, decydują się na jedynie na spięcie koła do ramy. To zupełnie niebezpieczna forma zabezpieczenia. Wystarczy, że złodziej uniesie koło i odejdzie z naszym jednośladem, który prawdopodobnie stracimy już na zawsze.

Trzecim problemem na który zwracają uwagę Czytelnicy, jest brak planu galerii handlowej. Chociaż obiekt nie jest wielki i zgubić się w nim raczej nie można, to dla starszych osób byłoby to sporym ułatwieniem. Apelujemy do właścicieli galerii handlowej o odpowiednie zadbanie o swoich klientów i wyjście im naprzeciw.

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

11 komentarzy

  1. Przecież kino po 21.00 jest otwarte tylko od strony parkingu. Co tu mówić? Zwykła kicha…

  2. brak plakatow w miescie jakie filmy aktualnie w kinie

  3. brakuje też myślenia… tylko kasa się liczy !!!

  4. To fakt. A do tego jeszcze dodać brak ścieżek rowerowych w mieście. Wszystkie miasta sa teraz przerabiane tak, aby w centrum były ścieżki. U nas się buduje ale o ścieżkach sie zapomina. No i o stojakach nie mówiąc

  5. brakuje dobrej reklamy o promocjach, nowych sklepach i repertuarze…

  6. Kto wymyślił, żeby wchodzić do Kina przez parking? Żadnej windy, prawie brak informacji. Czuję sie zdegustowana, że chcą zarabiać a nie potrafią zadbać o klienta

  7. Specjalne miejsce dla palących – to jest to, czego brakuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.