Strona główna / Polityka / Elżbieta Jabłońska chce pomagać rodzinie, gospodarce i regionowi
Foto: Adrian Trydeński

Elżbieta Jabłońska chce pomagać rodzinie, gospodarce i regionowi

Rodzina, gospodarka i siła regionu – to główne hasła z którymi kandydatka PO Elżbieta Jabłońska ma zamiar przekonywać mieszkańców województwa do głosowania na jej osobę w najbliższych wyborach parlamentarnych. O tym jak zamierza to zrobić tłumaczyła kilku dziennikarzom podczas spotkania zorganizowanego na ul. Piłsudskiego.

Elżbieta Jabłońska ogłosiła swój program wyborczy. Oparła go na trzech filarach uznając, że każdy wnosi wiele w rozwój regionu.

Pierwszym jest rodzina, utożsamiona z bezpieczeństwem, młodzieżą i seniorami. Kolejny filar to gospodarka, oparta na regionalnych inwestycjach komunikacyjnych. Siła regionu to główny aspekt programu wyborczego Elżbiety Jabłońskiej. Kandydatka jeździ po regionie i przekonuje mieszkańców wsi, miasteczek i miast do głosowania.

Zobacz również

44  osoby utworzyły świnoujski Komitet Poparcia Rafała Trzaskowskiego

Wczoraj Szczecin pokazał ogromną moc, Plac Solidarności zgromadził tysiące osób. Szczecin pokazał, że popiera Rafała …

7 komentarzy

  1. czy musicie na siłe promowac te panią żmude-jakos- tam?przecież tych z po juz nie ma…

  2. PO już podziękujemy. Jedyną osobą ze Świnoujścia, która jest godna zaufania jest Pani Agnieszka Stój. Powodzenia Panie Agnieszko 🙂

  3. Tym wszystkim gminnym „politykom” pomyliły się wybory. Te 25 października 2015 roku odbywają się do Sejmu i Senatu a nie do gminnego samorządu! Dlatego, o czym już zdążyła się przekonać Trzebiatowska, programy wyborcze które zawierają elementy związane z miastem, mogą sobie między bajki włożyć, bo nigdy ich nie zrealizują! Sejm, jako organ uchwałodawczy zajmuje się sprawami kraju a nie finansowaniem budowy sracza na promenadzie w Świnoujściu! Hołk!

  4. Jeśli Pani Elżbieta Jabłońska jest kandydatką PO, to cokolwiek by nie zaproponowała dla naszego miasta i jakkolwiek by nie angażowała się w swoją kampanię wyborczą, to każdemu kto jest z PO mówimy stanowcze NIE ! Dość rozkradania kraju przez PO. Dość niszczenia Polski !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.