Strona główna / Lokalne / Nowe inwestycje „Uzdrowiska Świnoujście” S.A

Nowe inwestycje „Uzdrowiska Świnoujście” S.A

Już na początku grudnia do użytku, po generalnej modernizacji, zostanie oddany budynek Regionalnego Ośrodka Rehabilitacji Ogólnoustrojowej „Adam i Ewa”. Inwestycja jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. Koszt dofinansowania to 2 857 tys. co stanowi 40% wartości projektu.

Realizacja inwestycji pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i gospodarczy nie tylko Miasta Świnoujście, ale i całego Regionu Zachodniopomorskiego- mówi prezes Uzdrowiska Dariusz Śliwiński-bezustannie podnosimy jakość świadczonych usług lecznictwa uzdrowiskowego- dodaje prezes.

Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Ogólnoustrojowej „Adam i Ewa” będzie nowoczesnym kompleksem o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług, w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych z bazą noclegową, zapleczem gastronomicznym oraz bazą rehabilitacyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt zabiegowy. Realizacja inwestycji będzie przede wszystkim służyć kuracjuszom, turystom oraz mieszkańcom miasta Świnoujście.

Jest to druga inwestycja w 2015 roku dofinansowana ze środków unijnych, realizowana przez „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. Pierwsza została otwarta w maju jako Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej „Admirał I”.

RPO UZDROWISKO

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013”.
Tytuł projektu: „Poprawa jakości usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego poprzez budowę sieci ośrodków rehabilitacji leczniczej z wyszczególnieniem Regionalnego Ośrodka Rehabilitacji Ogólnoustrojowej „Adam i Ewa””.  Nr umowy: UDA-RPZP.05.01.01-32-003/14-00 z dnia 30.06.2014r

 

 

Zobacz również

Turniej z okazji Dni Morza

W niedzielę 26 czerwca, odbył się Turniej Siatkówki Plażowej z okazji obchodów Dni Morza. Zawodnicy …

2 komentarze

  1. Borowski i Śliwiński będa mieli czym się chwalić przed władzami PIS 🙂 Ale i tak nie uratuje im to tyłków

  2. brawo Uzdrowisko|! Piękna inwestycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.