Strona główna / Lokalne / Klienci obciążyli dilera narkotyków. 35-latek w areszcie

Klienci obciążyli dilera narkotyków. 35-latek w areszcie

Najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi 35-latek, który handlował narkotykami. W chwili zatrzymania przez świnoujskich policjantów mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę oraz akcesoria służące do porcjowania i ważenia narkotyków. Dilerowi udowodniono sprzedaż środków odurzających innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

We wczesnych godzinach porannych, kiedy podejrzewany opuszczał wynajmowane mieszkanie został zatrzymany. Miał przy sobie plecak z zawartością kilkunastu porcji amfetaminy i marihuany, metalowy młynek oraz wagę elektroniczną służące do porcjowania narkotyków. Podczas przeszukania wynajmowanego mieszkania stróże prawa znaleźli w szafie dwa foliowe worki z biało-kremową sproszkowaną substancją oraz suszem roślinnym. Specjalistyczne badanie wykazało, że to amfetamina i marihuana. Łącznie zabezpieczono blisko 115 gramów narkotyków.

Policjanci dotarli do osób, którym zatrzymany sprzedawał narkotyki. W trakcie przesłuchań nabywcy potwierdzili ich zakup od dilera. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej – tłumaczy st. asp. Beata Olszewska z policji.

Środki odurzające zabezpieczono do dalszego postępowania procesowego, natomiast 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

Jeden komentarz

  1. Ale się Świnoujska gangsteka rozpruła…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.