Strona główna / Lokalne / Darmowe wycieczki turystyczną kolejką

Darmowe wycieczki turystyczną kolejką

Właściciel popularnej turystycznej kolejki spółka Cyrus Tours to kolejna firma, która włączyła się w program przedświątecznych atrakcji organizowanych w naszym mieście. Przez trzy niedziele z rzędu 6,13 i 20 grudnia 2015 r. w godzinach 11.00 – 14.00 będzie można za darmo skorzystać przejażdżki po mieście. Zapraszamy.

Kolejka będzie odjeżdżać co pół godziny, czyli o 11.00, 11,30, 12,00 itd. aż do godziny 14.00 z przystanku przy budynku głównej poczty od strony placu Wolności. Trasa przejażdżki prowadzić będzie z placu Wolności ulicami Bema, Dąbrowskiego, Piastowską, Chrobrego, Bohaterów Września z powrotem na plac Wolności.

– W organizację przedświątecznych atrakcji włącza się coraz więcej firm – mówi zastępca prezydenta miasta Paweł Sujka. – Cieszymy się, bo dzięki temu, możemy wspólnie sprawić, że ten przedświąteczny czas, świnoujścianie będę mogli spędzić nie tylko na przygotowaniach do Bożego Narodzenia, ale również na korzystaniu z wielu atrakcji, które sprawią, że nie tylko same święta, ale cały grudzień, na długo pozostaną w naszej pamięci.

Do tej pory organizację przedświątecznych atrakcji wsparły: TT Line, Unity Line, Remondis, Hotel Cesarskie Ogrody, Scan Wolf, Hotel Trzy Wyspy, Terminal Promowy, Navikon, HKScan, Cyrus Tours.

Szczegółowy program pozostałych atrakcji dostępny jest na oficjalnej internetowej stronie miasta pod adresami: http://www.swinoujscie.pl/uploads/files/imprezy/ulotka%20um%20grudzien%202015%20PL.pdf

http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/9572

A także na ulotkach dostępnych w Biurze Informacji Turystycznej przy placu Słowiańskim, Stanowisku Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i plakatach, które będą wywieszone na tablicach informacyjnych, m.in. na placu Wolności oraz przy Miejskim Domu Kultury.

BIK UM Świnoujście

Fot. Cyrus Tours sp.j.

Zobacz również

Prezydent Świnoujścia przeprosił mieszkańców za śliskie chodniki

Po piątkowych opadach śniegu, wiele ulic w Świnoujściu zamieniło się w ślizgawki. Firma wybrana w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.