Strona główna / Lokalne / Darmowe wycieczki turystyczną kolejką

Darmowe wycieczki turystyczną kolejką

Właściciel popularnej turystycznej kolejki spółka Cyrus Tours to kolejna firma, która włączyła się w program przedświątecznych atrakcji organizowanych w naszym mieście. Przez trzy niedziele z rzędu 6,13 i 20 grudnia 2015 r. w godzinach 11.00 – 14.00 będzie można za darmo skorzystać przejażdżki po mieście. Zapraszamy.

Kolejka będzie odjeżdżać co pół godziny, czyli o 11.00, 11,30, 12,00 itd. aż do godziny 14.00 z przystanku przy budynku głównej poczty od strony placu Wolności. Trasa przejażdżki prowadzić będzie z placu Wolności ulicami Bema, Dąbrowskiego, Piastowską, Chrobrego, Bohaterów Września z powrotem na plac Wolności.

– W organizację przedświątecznych atrakcji włącza się coraz więcej firm – mówi zastępca prezydenta miasta Paweł Sujka. – Cieszymy się, bo dzięki temu, możemy wspólnie sprawić, że ten przedświąteczny czas, świnoujścianie będę mogli spędzić nie tylko na przygotowaniach do Bożego Narodzenia, ale również na korzystaniu z wielu atrakcji, które sprawią, że nie tylko same święta, ale cały grudzień, na długo pozostaną w naszej pamięci.

Do tej pory organizację przedświątecznych atrakcji wsparły: TT Line, Unity Line, Remondis, Hotel Cesarskie Ogrody, Scan Wolf, Hotel Trzy Wyspy, Terminal Promowy, Navikon, HKScan, Cyrus Tours.

Szczegółowy program pozostałych atrakcji dostępny jest na oficjalnej internetowej stronie miasta pod adresami: http://www.swinoujscie.pl/uploads/files/imprezy/ulotka%20um%20grudzien%202015%20PL.pdf

http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/9572

A także na ulotkach dostępnych w Biurze Informacji Turystycznej przy placu Słowiańskim, Stanowisku Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i plakatach, które będą wywieszone na tablicach informacyjnych, m.in. na placu Wolności oraz przy Miejskim Domu Kultury.

BIK UM Świnoujście

Fot. Cyrus Tours sp.j.

Zobacz również

Bezpłatne spotkanie informacyjne posiadaczy kredytów „walutowych” w CHF w Świnoujściu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wraz z r.pr. Sylwestrem Kasprzewskim z Kancelarii GRYF ze Szczecina organizuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.