Strona główna / Lokalne / Zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby poszkodowane. Zobacz film i zdjęcia!

Zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby poszkodowane. Zobacz film i zdjęcia!

Trzy samochody zderzyły się na ulicy Grunwaldzkiej. Dwie osoby jadące skodą trafiły do szpitala. Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej, aby strażacy zajęli się do przyjazdu karetki pogotowia.

8Do zdarzenia doszło w środę na ulicy Grunwaldzkiej przy CH Uznam. Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się rząd samochodów. Według relacji świadków, stał opel i skoda, to na nich najechała kierująca fordem. Siła uderzenia była silna, lecz nie uszkodziła poważnie aut. Poszkodowani zostali jednak kierowca i pasażerka skody.

Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej i policję. Dojechała także jedna karetka pogotowia. Ratownicy i strażacy zajęli się poszkodowanymi. Jednak, aby zabrać dwie osoby do szpitala, potrzebne były dwie karetki. W tym czasie w Świnoujściu była dostępna tylko jedna.

Podczas akcji służb ratunkowych, ruch na ulicy odbywał się wahadłowo. Utrudnienia są spodziewane jeszcze przez jakiś czas do czasu zakończenia działań policji.

Zobacz również

Camping wypełniony niemal w 100 procentach. Namiotów też jest bardzo dużo

Pola campingowe nad morzem przeżywają prawdziwe oblężenie. W niektórych miejscowościach turystycznych nie ma gdzie wcisnąć …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.