Strona główna / Lokalne / Naleśnikarnia zachęca rabatami

Naleśnikarnia zachęca rabatami

Obiekty gastronomiczne prześcigają się w przyciąganiu klientów. Gałka lodów za złotówkę, kawa za umieszczenie zdjęcia na Instagramie, czy siódmy naleśnik gratis na specjalnej karcie rabatowej. Gastronomicy w taki sposób zachęcają do przedświątecznych odwiedzin i skorzystania z rabatów.

Naleśnikarnia NaNa położona przy ul. Bohaterów Września kusi klientów specjalnymi kartami rabatowymi. Stali klienci mogą liczyć coś extra. Przy zamówieniu pierwszego naleśnika otrzymuje się kupon i pierwszą pieczątkę. Po zebraniu sześciu, siódmy naleśnik jest za darmo. Suma pieczątek na kartach sumuje się. Co to oznacza? Że gdy przyjdzie paczka znajomych i zamówi kilka naleśników – otrzyma kilka pieczątek na jednej karcie lub jeśli będą chcieli – kilka kart z jednym stempelkiem.

A co można znaleźć w menu? Do wyboru, do koloru. Są naleśniki ze szpinakiem, pomidorami, oliwkami, brokułami, ananasami, pieczarkami, serem żółtym i mozzarella, szynką i kurczakiem. Są także naleśniki “na słodko”.

Zobacz również

Lady Pank wystąpi 14 sierpnia w Świnoujściu

Lady Pank w Świnoujściu! Usłysz na żywo: “Zawsze Tam Gdzie Ty”, “Kryzysowa narzeczona” czy “Tańcz głupia, tańcz”. Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.