Strona główna / Lokalne / 10 tys. złotych za rozpoznanie podpalacza! Chciał puścić z dymem sklep z papierosami

10 tys. złotych za rozpoznanie podpalacza! Chciał puścić z dymem sklep z papierosami

Prawdziwy wróg nikotyny, czy nasłany przez konkurencję bandzior? W niedzielę nad ranem nieznany mężczyzna podpalił sklep z papierosami i kantor przy ul. Legionów. Nie spodziewał się, że lokal jest naszpikowany nowoczesną elektroniką. Gdy system alarmowy zaczął wyć, podpalacz tak szybko wziął nogi za pas, że oprócz odcisków palców, zostawił także swoją twarz nagraną na monitoringu. Jeśli poznajecie podpalacza ze zdjęcia – skontaktujcie się z naszą redakcją lub policją. Właściciel za wskazanie personaliów podpalacza ufundował 10 tys. zł nagrody.

art-podpalenieMężczyzna zakradł się od strony zaplecza, przeszedł przez metalowy płot. W ręku trzymał baniak z benzyną, wiertarkę i zapalniczkę. Najpierw wywiercił otwory w drewnianej konstrukcji, a później oblał benzyną cały sklep. Gdy zapalił zapalniczkę, wszystko zaczęło płonąć. Zareagował system alarmowy. Na miejsce przyjechała ochrona i straż pożarna.

Złodziej tak szybko uciekał, że zostawił na miejscu wiertarkę na której z pewnością są odciski palców. Nie zauważył także, że tuż nad jego głową jest zamontowana kamera monitoringu.

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie podpalenia. Kwestia zatrzymania podpalacza to jedynie kwestia czasu. Ustalenie jego ewentualnych mocodawców – także.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć …

3 komentarze

  1. Kojarze troche zarys osoby. Lecz potrzebuje jeszcze jakies zdjecie. Prosze pisac na mail.

  2. Trochę do d^py ta kamera.
    Jak widać, nie warto było przyoszczędzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.