Strona główna / Lokalne / Opel wjechał pod ciągnik siodłowy. Wybuchły poduszki

Opel wjechał pod ciągnik siodłowy. Wybuchły poduszki

12459121_949892438393108_1619625370_oDo zderzenia dwóch aut doszło w poniedziałek na terminalu promowym w Świnoujściu. Samochód opel astra wjechał wprost pod ciągnik siodłowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy “tira”.

Na parkingu manewrowym, w strefie ruchu terminala promowego pomiędzy ulicą Duńską a Fińską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego marki Opel Astra, a pojazdem ciężarowym z naczepą marki Volvo.

– Kierująca pojazdem marki Opel, 61 letnia mieszkanka Świnoujścia wyjeżdżając z posesji przy ulicy Fińskiej 7 nie zastosowała się do pionowego znaku drogowego “B-2” (zakaz wjazdu) i wjechała na teren terminala promowego, czym wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu prawidłowo zespołem pojazdów – informuje mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć ze świnoujskiej policji.

Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego. Kierująca pojazdem osobowym uskarżała się na silne bóle w okolicy jamy brzusznej. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Okazało się jednak, że nic poważnego jej się nie stało. Miała jedynie skaleczony palec. Dwójka kierujących była trzeźwa. Kierującej oplem zabrano prawo jazdy.

Zobacz również

Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego jest już czynne

W imieniu Wolińskiego Parku Narodowego, zapraszamy zwiedzających od wtorku do niedzieli w godzinach 9.00 – …

Jeden komentarz

  1. A kto pierwszy był na miejscu i udzielił pomocy?
    Tego już nie wstawiliście…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.