Strona główna / Sport / Drugie miejsce trzynastolatków w Resku

Drugie miejsce trzynastolatków w Resku

W minioną sobotę nasi młodzi zawodnicy urodzeni w roku 2003 uczestniczyli w halowym turnieju piłki nożnej Master Camps 2016 o puchar burmistrza Reska. Uczestniczyły w nim dwa zespoły gospodarzy tj. Mewy Resko oraz Jantara Dziwnów, Pomorzanina Nowogard i Floty Świnoujście. Grano po 15 minut systemem każdy z każdym w składach pięcioosobowych, w tym bramkarz. Nasza drużyna, pod opieką trenera Krzysztofa Słowińskiego pokonała 1-0 Jantara i 2-0 Mewę II, zremisowała 1-1, ale przegrywajac w rzutach karnych 1-2, z Pomorzaninem i przegrała 1-4 z Mewą I. Ostatecznie zajęła drugą pozycję ex aequo z Pomorzaninem, wygrała Mewa I. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kubuś Scirka 4 i Grzesio Cellner 2.
Dodajmy do tego, że nasza drużyna zdobyła w tym turnieju nagrodę fair play, a Jasio Frejnik uznany został najlepszym bramkarzem turnieju. Gratulujemy.

Skład Floty: Jan Frejnik, Mateusz Gudalewski, Dawid Mikula, Jakub Ścirka, Bartosz Jankowski, Dawid Szafrański, Grzegorz Cellner, Eryk Harkowski, Eryk Szychowski, Hubert Wydra, Krzysztof Kesterke.

Zobacz również

Polska Liga Żeglarska: 1 Liga wchodzi w decydującą fazę

W najbliższy weekend 12 załóg 1 Ligi Żeglarskiej będzie walczyć o punkty do rankingu. Regaty …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.