Strona główna / Lokalne / Bolek dotarł do nowego domu. Zaprzyjaźnił się z innymi psami

Bolek dotarł do nowego domu. Zaprzyjaźnił się z innymi psami

To już chyba ostatni rozdział do książki o „Wiernym Psie Bolku co pływał promem …”. Jak każdą piękna bajkę udało nam się tą opowieść o Bolku zakończyć zdaniem: …i żył długo i szczęśliwie…

12665695_504043926450973_316972208_nPrzez ostatnie tygodnie kilka razy pisaliśmy o naszej promowej psinie. Pod informacjami, które publikowaliśmy na Facebooku i na portalu swinoujskie.info ukazały się setki komentarzy i opinii. Dzięki ludziom wielkiego serca, schorowanego staruszka, który przestał stawać na tylne nóżki najpierw przewieziono do schroniska, a później błyskawicznie znaleziono mu nowy, wspaniały dom we wsi Rytwiany na Kielecczyźnie!

W piątek Bolek trafił do domku, który jest bardzo daleko od naszego miasta – za górami, za lasami, za kilkoma jeziorami. W Górach Świętokrzyskich. Jak na prawdziwą bajkę przystało, trafił do prawdziwego, ziemskiego raju dla psów. Od dziś ma nie tylko przyjaciół ludzi, ale i całą chmarę czworonożnych braci, którzy tak jak on mieli w życiu bardzo ciężko.

Inne psy go zaakceptowały. Bolek szybko znalazł swoja michę i zjadł wszystko co dla niego przygotowano. Odżył. Dziś trudno sobie wyobrazić dla niego lepsze miejsce.Potrzebuje opieki, miłości, leków by spokojnie i w szczęściu odpoczywać na psiej emeryturze. Śnić o rejsach swoim ulubionym promem, o dzikach, z którymi się przekomarzał, o marynarzach z Żeglugi Świnoujskiej, którzy byli dla niego rodziną przez ostatnie lata.

Wszyscy powinniśmy pomóc nowej rodzinie Bolka. Tym, którzy już pomogli – dziękujemy.

Pozostałych gorąco zachęcamy do wpłaty choćby 5 zł, aby Bolek i jego czworonożni przyjaciele mogli godnie żyć i dożyć w pełnym szczęściu i komforcie.

Od wczoraj na naszą redakcyjną skrzynkę przesłano kilka dowodów wpłat. Prosimy o więcej. Będziemy je publikować, aby zachęcić innych i pokazać, że Świnoujście naprawdę kochało psa który pływał promem.

Fundacja Zwierząt Bez Domu VENDI VIGILAS
Bank Polski PKO
Nr rachunku: 02 1020 4926 0000 1502 0139 8635
PAYPAL: vendivigilas@gmail.com

Koniecznie z dopiskiem: Bolek2

Dziękujemy Wam ludzie wielkiego serca!

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Jeden komentarz

  1. Projekt Vendi Czuwa

    Bolus od paru godzin chrapie. Odpoczywa, zbyt wiele emocji i doznan. Zostal podopiecznym naszej fundacji, w ramach ktorej prowadzimy Projekt Vendi Czuwa dla psow starych i najbardziej pokrzywdzonych. Prosimy o podawanie pelnej indormacji o naszej dzialalnosci, o nieurozsamianie nas z byciem osoba prywatna 🙂 Dziekujemy serdecznie za okazane promowemu staruszkowi oraz nam serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.