Strona główna / Lokalne / Bolek dotarł do nowego domu. Zaprzyjaźnił się z innymi psami

Bolek dotarł do nowego domu. Zaprzyjaźnił się z innymi psami

To już chyba ostatni rozdział do książki o “Wiernym Psie Bolku co pływał promem …”. Jak każdą piękna bajkę udało nam się tą opowieść o Bolku zakończyć zdaniem: …i żył długo i szczęśliwie…

12665695_504043926450973_316972208_nPrzez ostatnie tygodnie kilka razy pisaliśmy o naszej promowej psinie. Pod informacjami, które publikowaliśmy na Facebooku i na portalu swinoujskie.info ukazały się setki komentarzy i opinii. Dzięki ludziom wielkiego serca, schorowanego staruszka, który przestał stawać na tylne nóżki najpierw przewieziono do schroniska, a później błyskawicznie znaleziono mu nowy, wspaniały dom we wsi Rytwiany na Kielecczyźnie!

W piątek Bolek trafił do domku, który jest bardzo daleko od naszego miasta – za górami, za lasami, za kilkoma jeziorami. W Górach Świętokrzyskich. Jak na prawdziwą bajkę przystało, trafił do prawdziwego, ziemskiego raju dla psów. Od dziś ma nie tylko przyjaciół ludzi, ale i całą chmarę czworonożnych braci, którzy tak jak on mieli w życiu bardzo ciężko.

Inne psy go zaakceptowały. Bolek szybko znalazł swoja michę i zjadł wszystko co dla niego przygotowano. Odżył. Dziś trudno sobie wyobrazić dla niego lepsze miejsce.Potrzebuje opieki, miłości, leków by spokojnie i w szczęściu odpoczywać na psiej emeryturze. Śnić o rejsach swoim ulubionym promem, o dzikach, z którymi się przekomarzał, o marynarzach z Żeglugi Świnoujskiej, którzy byli dla niego rodziną przez ostatnie lata.

Wszyscy powinniśmy pomóc nowej rodzinie Bolka. Tym, którzy już pomogli – dziękujemy.

Pozostałych gorąco zachęcamy do wpłaty choćby 5 zł, aby Bolek i jego czworonożni przyjaciele mogli godnie żyć i dożyć w pełnym szczęściu i komforcie.

Od wczoraj na naszą redakcyjną skrzynkę przesłano kilka dowodów wpłat. Prosimy o więcej. Będziemy je publikować, aby zachęcić innych i pokazać, że Świnoujście naprawdę kochało psa który pływał promem.

Fundacja Zwierząt Bez Domu VENDI VIGILAS
Bank Polski PKO
Nr rachunku: 02 1020 4926 0000 1502 0139 8635
PAYPAL: vendivigilas@gmail.com

Koniecznie z dopiskiem: Bolek2

Dziękujemy Wam ludzie wielkiego serca!

Zobacz również

Uznam Arena potrzebuje naszych głosów

Świnoujska Uznam Arena znalazła się w dwudziestce obiektów, które walczą o tytuł Top Inwestycji Komunalnej. …

Jeden komentarz

  1. Projekt Vendi Czuwa

    Bolus od paru godzin chrapie. Odpoczywa, zbyt wiele emocji i doznan. Zostal podopiecznym naszej fundacji, w ramach ktorej prowadzimy Projekt Vendi Czuwa dla psow starych i najbardziej pokrzywdzonych. Prosimy o podawanie pelnej indormacji o naszej dzialalnosci, o nieurozsamianie nas z byciem osoba prywatna 🙂 Dziekujemy serdecznie za okazane promowemu staruszkowi oraz nam serce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.