Strona główna / Kultura / Jerzy Porębski wśród “honorowych”. Od teraz dobrym duchem Sky Baru
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Jerzy Porębski wśród “honorowych”. Od teraz dobrym duchem Sky Baru

SAM_1848aInformowaliśmy już, że rada miasta uhonorowała Jerzego Porębskiego, światowego artystę i utalentowanego muzyka zaszczytnym tytułem „Honorowy Obywatel Miasta Świnoujście”. Wszystko to o czym pisze Jerzy Porębski w swoich szantach widać dobrze z okien hotelowego baru w Trzech Wyspach. Jest i plaża, morze, wieczorami widać zachody słońca, a od strony południowej można podziwiać Park Zdrojowy.

SAMSUNG CAMERA PICTURESJerzy Porębski został patronem Sky Baru, a pamiątki zbierane przez niego z całego świata można od niedawna podziwiać we wnętrzach hotelu.

– To wspomnienia, którymi pragnąłbym się podzielić, (…) nie chciałbym by zostały zapominane i osiadał na nich kurz – powiedział szantymen.

Hotel Trzy Wyspy zorganizował we wrześniu ub. r. koncert Jerzego Porębskiego, a aktualnie oferuje tematyczne imprezy cyklicznie.

O Jerzym Porębskim będziemy jeszcze słyszeć, bowiem powstaje książka o życiu tego wspaniałego żeglarza i muzyka będzie wkrótce dostępna w księgarniach. Mamy nadzieję, że lektura wciągnie nas w fascynujący świat morskich opowieści i fascynujące, pełne przygód, życie na morzu.

Zobacz również

Rozładunek żurawia budowlanego. Deptak Słowackiego będzie zamknięty

Dziś (wtorek) od godz. 23.00 do jutra (środa) do godziny 5.00 rano mogą wystąpić czasowe …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.