Strona główna / Lokalne / Kto zabierze wraki z naszych ulic? Szukają chętnego

Kto zabierze wraki z naszych ulic? Szukają chętnego

Niesprawne auta zajmujące miejsca parkingowe, powinny zostać usunięte. Podobnie te, które są zaparkowane niezgodnie z przepisami ruchu i zagrażają bezpieczeństwu. Urzędnicy szukają firmy chętnej do wywozu pojazdów. Mają czas do 6 lutego.

W ostatnim czasie, pod znakami zakazu parkowania pojawiły się tabliczki informujące o groźbie odholowania auta. Strażnicy najczęściej wzywają holownik, gdy kierowcy parkują auta na małej zatoczce pod promami i wybywają nawet na kilka godzin. Jednak miejsc, gdzie przydałoby się zaprowadzić porządek jest znacznie więcej.

Kolejną grupą pojazdów są wraki pozostawiane przez właścicieli. Nieużywane przez kilka lat obrastają trawą i zajmują miejsca parkingowe. Holownik może je usunąć, gdy np. nie ma tablic rejestracyjnych i wygląda na nieużytkowany o dawna.

Firma, która w przyszłości będzie usuwała pojazdy z terenu miasta, będzie musiała spełnić szereg restrykcyjnych zapisów. Wśród nich jest zapis o czasie dojazdu i zabrania pojazdu, a także gotowość do pracy w porze nocnej.

Zobacz również

Dzisiaj Dzień Kota. Pochwal się swoim mruczkiem

Gdzie lubią zasypiać wasze koty? Na kanapie, kolanach, łóżku, pod łóżkiem, w szafie, szufladzie, a …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.