Strona główna / Lokalne / Od dziś w każdy piątek Kroniki Portowe w Piotrze i Pawle

Od dziś w każdy piątek Kroniki Portowe w Piotrze i Pawle

Do ponad 70 miejsc w których można dostać bezpłatny tygodnik Kroniki Portowe dołączył dziś supermarket Piotr i Paweł mieszczący się w Galerii Corso. Robiąc codzienne zakupy można otrzymać lokalną gazetę. Egzemplarze bezpłatnej gazety są dostępne w dystrybucji kasowej.

Kroniki Portowe to największa drukowana gazeta w Świnoujściu. W każdy piątek dociera do do 6.000 adresów w mieście, co czyni ją niekwestionowanym liderem na rynku. Tygodnik jest bezpłatny, co gwarantuje maksymalne dotarcie z reklamą do czytelników na poziomie ponad 24.000 egzemplarzy miesięcznie. Potencjał gazety docenił supermarket Piotr i Paweł. Od dzisiejszego piątku wewnątrz tygodnika będzie można zapoznać się z aktualnymi promocjami najnowszego supermarketu.

– W ubiegłym tygodniu do dystrybucji w Piotrze i Pawle przeznaczyliśmy pilotażowy nakład. Czytelnicy zareagowali z entuzjazmem. Chcemy w ten sposób zachęcić naszych Czytelników do odwiedzin sklepu, który od tego tygodnia jest także naszym reklamodawcą. To właśnie m.in. dzięki takim sklepom jak Piotr i Paweł mieszkańcy Świnoujścia mogą czytać bezpłatną gazetę. Dlatego warto zwracać uwagę na reklamy w Kronikach Portowych, bo to właśnie dzięki reklamodawcom finansowany jest nakład, co pozwala na bezpłatną dystrybucję gazety. Im więcej reklamodawców, tym większy nakład. Reklamy w gazecie to wkład lokalnych przedsiębiorców w naszą małą społeczność – mówi Wojciech Basałygo, wydawca.

Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów, która w minionym roku obchodziła swoje 25- lecie funkcjonowania. Supermarkety Piotr i Paweł to obecnie 134 sklepy w 64 polskich miastach z asortymentem sięgającym 15 000 pozycji. Przyświeca im cel oparty o motto właścicieli sieci „tworzenia takich sklepów, w których sami chcielibyśmy kupować”. Supermarket w Świnoujściu mieści się w Galerii Corso przy ul. Dąbrowskiego 5.

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

2 komentarze

  1. Czytelnicy zareagowali z entuzjazmem. – Widziałem, po prostu sikali po nogach!

    • Do czytelnika……..za bardzo i za długo się przyglądałeś i zapewne pomyliłeś przez to pomyliłeś portale!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.