Strona główna / Kultura / Najlepsze zdjęcia naszych fotografów
„Do trzech razy Sztuka. Trzech fotografów, trzy wystawy”. Autorami tego przedsięwzięcia są świnoujscy fotograficy: (L) Krzysztof Nowak, Bartłomiej Wutke, Artur Kubasik. Foto: Wojciech Basałygo

Najlepsze zdjęcia naszych fotografów

Do końca miesiąca w bibliotece przy ul Piłsudskiego można oglądać wystawę pochodzących ze Świnoujścia, trzech fotografów. Artur Kubasik, Krzysztof Nowak i Bartłomiej Wutke na co dzień nie rozstają się z aparatami fotograficznymi. Dla mieszkańców naszego miasta postanowili wybrać ze swoich zbiorów najlepsze fotografie i zorganizować wystawę.

art-wystawaPasjonujące życie zwierząt, ich zachowania i obyczaje można zobaczyć na niezwykłych zdjęciach Artura Kubasika. Nie tylko ptaki, ale także lisy, dziki, jelenie i lisy – te zwierzęta widać na kadrach, które powstały głównie w Wolińskim Parku Narodowym. Jednym z bardziej przyciągających uwagę zdjęć jest kąpiący się byk jelenia.

Dla Krzysztofa Nowaka oderwaniem od codziennej pracy dziennikarskiej jest fotografia głównie przyrodnicza i zabytków architektury.

Wśród zdjęć prezentowanych w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej są fotografie Bartłomieja Wutke. Dziennikarz i fotoreporter Głosu Szczecińskiego na co dzień para się fotografią reportażową.

Po wystawie w świnoujskiej bibliotece, zdjęcia pojadą do Międzyzdrojów. Mieszkańcy sąsiedniego miasta będą mogli je oglądać od marca w Międzynarodowym Domu Kultury.

Zobacz również

Wiertło do drążenia tunelu ukończone w 75 procentach

Wiertło do drążenia tunelu pod Świną jest ukończone w 75-procentach. Buduje je chińska fabryka. Epidemia …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.