poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Kultura / Najlepsze zdjęcia naszych fotografów
„Do trzech razy Sztuka. Trzech fotografów, trzy wystawy”. Autorami tego przedsięwzięcia są świnoujscy fotograficy: (L) Krzysztof Nowak, Bartłomiej Wutke, Artur Kubasik. Foto: Wojciech Basałygo

Najlepsze zdjęcia naszych fotografów

Do końca miesiąca w bibliotece przy ul Piłsudskiego można oglądać wystawę pochodzących ze Świnoujścia, trzech fotografów. Artur Kubasik, Krzysztof Nowak i Bartłomiej Wutke na co dzień nie rozstają się z aparatami fotograficznymi. Dla mieszkańców naszego miasta postanowili wybrać ze swoich zbiorów najlepsze fotografie i zorganizować wystawę.

art-wystawaPasjonujące życie zwierząt, ich zachowania i obyczaje można zobaczyć na niezwykłych zdjęciach Artura Kubasika. Nie tylko ptaki, ale także lisy, dziki, jelenie i lisy – te zwierzęta widać na kadrach, które powstały głównie w Wolińskim Parku Narodowym. Jednym z bardziej przyciągających uwagę zdjęć jest kąpiący się byk jelenia.

Dla Krzysztofa Nowaka oderwaniem od codziennej pracy dziennikarskiej jest fotografia głównie przyrodnicza i zabytków architektury.

Wśród zdjęć prezentowanych w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej są fotografie Bartłomieja Wutke. Dziennikarz i fotoreporter Głosu Szczecińskiego na co dzień para się fotografią reportażową.

Po wystawie w świnoujskiej bibliotece, zdjęcia pojadą do Międzyzdrojów. Mieszkańcy sąsiedniego miasta będą mogli je oglądać od marca w Międzynarodowym Domu Kultury.

Zobacz również

Jest sobota, jest parkrun

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek i choć poranek rozsnuł wokół wyspy mgłę białą i gęstą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.