Strona główna / Lokalne / Zboczeniec polował na dzieci! Obnażał się przed 10-latką!

Zboczeniec polował na dzieci! Obnażał się przed 10-latką!

Policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca Międzyzdrojów, który za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook obnażał się przez 10-letnią dziewczynką! Mężczyzna został zatrzymany i obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

55-latek prowadził z poszkodowaną dziewczynką rozmowy o seksie, włączał kamerkę internetową i dokonał innej czynności seksualnej za pośrednictwem portalu społecznościowego – informuje rzecznik kamieńskiej policji.

Pedofilski proceder przerwała matka 10-latki, która była świadkiem wydarzenia. Później okazało się, że zboczeniec obnażał się także przed nieletnią siostrą dziewczynki. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Policjanci zabezpieczyli także sprzęt elektroniczny tj. tablet, laptop oraz płyty DVD w celu zweryfikowania czy 55-latek nie posiadał innych pedofilskich treści.

Zatrzymany usłyszy zarzut z art 200 § 4 Kodeksu Karnego, mówiący o tym, iż kto w celu zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej jest zagrożony karą pozbawienia wolności do 3 lat więzienia.

Policjanci apelują o kontrolowanie zachowań dzieci w Internecie.

Sprawdzajmy na jakie strony wchodzą nasze pociechy, z kim piszą, co oglądają, żeby uniknąć tragedii – apeluje rzecznik kamieńskiej policji.

Źródło: kamienskie.info

Zobacz również

Przejście przez ulicę 11 Listopada ma być bezpieczniejsze

54Przejście dla pieszych na ulicy 11 Listopada pomiędzy ul. Matejki a Hetmańską ma być przeniesione. …

Jeden komentarz

  1. A co tam w Białymstoku się dzieje???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.