Strona główna / Lokalne / OSiR organizuje Babski Bieg. Panie pobiegną na szpilkach
Foto: Robert Ignaciuk

OSiR organizuje Babski Bieg. Panie pobiegną na szpilkach

Panowie także będą mogli uczestniczyć w Babskim Biegu pod warunkiem, ze chociaż odrobinę będą przypominać panie. Bieg odbędzie się w dniu 06 marca 2016 r. (niedziela). – Podczas imprezy odbędą się 2 biegi, pierwszy na dystansie 3,2 km wystartuje o godz. 11, a drugi na bardzo krótkim – 100 metrów, ale za to w szpilkach na nogach – tłumaczy Mariusz Fryska, dyrektor OSiR.

Zapisy do IV Babskiego Biegu w godz. 9.00-10.45 w holu Pływalni Krytej ul. Żeromskiego 62 w Świnoujściu. Każdy uczestnik dokonuje zgłoszenia osobiście (osoby niepełnoletnie w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna). Limit przyjęć do biegu 500 uczestników. Trasa biegu: pływalnia – wejście na plażę od ul. Prusa, plaża do Al. Interferie, promenada w drogę powrotną, pływalnia. Trasę można pokonać biegiem, marszem, lub przy wykorzystaniu kijków do nordic walking.

Losowanie nagród po zakończeniu obu biegów około godz.12.30. Wszystkie uczestniczki będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród (m.in.: karty podarunkowe, karnety wstępu na Pływalnię, oraz inne nagrody niespodzianki). Organizator wręczy statuetki dla najmłodszej i najstarszej uczestniczki Babskiego Biegu, która pokona dystans.

Zobacz również

Turniej z okazji Dni Morza

W niedzielę 26 czerwca, odbył się Turniej Siatkówki Plażowej z okazji obchodów Dni Morza. Zawodnicy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.