Strona główna / Lokalne / Wyścigi psich zaprzęgów. W tę sobotę na plaży w Heringsdorfie

Wyścigi psich zaprzęgów. W tę sobotę na plaży w Heringsdorfie

Aktor Till Demtrøder zainscenizuje najbardziej wysunięty na północ wyścig psich zaprzęgów w Niemczech i zaprasza w dniu 20 lutego 2016 na uznamską plażę Cesarskich Kąpielisk. Fireshow na plaży, wieczorny deszcz iskier, które przeżyjemy na plaży i które przyniosą wiele atrakcji – z jego pasją do nadzwyczajnych wydarzeń, to unikalne doświadczenie dla wszystkich zmysłów wyczaruje aktor Till Demtrøder (znany z filmów takich jak „Rewir wielkiego miasta”, „Zakazana miłość”):

We współpracy z Cesarskimi Kąpieliskami „Baltic Lights” zaprezentuje to wydarzenie na wyspie Uznam od 20. do 21. lutego 2016. Fascynujące setki psów huski, wyścig psich zaprzęgów w połączeniu ze światłem płomieni ognisk „Biikefeuer”, przy których goście mogą się ogrzać – tego rodzaju wydarzenie zaistnieje po raz pierwszy na wyspie Uznam. Przy tym w trakcie tej premiery „Baltic Lights” ustanowiony zostanie rekord w wyścigu psich zaprzęgów w najbardziej wysuniętym na północ miejscu w Niemczech!

W zawodach weźmie udział 30 zawodników z Niemiec, Austrii, Holandii i Szwajcarii, którzy przywiozą około 120 psów husky na wyspę Uznam. Błękitne oczu psów husky, profesjonalni zawodnicy psich zaprzęgów, sławne osoby i świecąca magia.

Oczywiście na długiej, piaszczystej plaży wzdłuż Cesarskich Kąpielisk w Heringsdorfie i w Ahlbecku odbędą się ekscytujące zawody z udziałem międzynarodowych drużyn. Wraz z dziennikarzami telewizji, radia i gazet jak i obiektywach wielu fotografów, zobaczymy w sobotę 20 lutego 2016 znaych aktorów, artystów, którzy również wezmą udział w zawodach. W niedzielę na plaży w Heringsdorfie na koniec drugiej części zawodów odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród.

W ostatnich latach w wyścigu w górach Tyrolu wykazały się takie gwiazdy telewizji jak Bernhard Bettermann, Eva Habermann i Gedeon Burkhard, a dla nich i wielu innych VIP-ów, jak np. Erdogan Atalay, Anja i Gerrit Kling, Maxi Arland, Mariella Ahrens, Nina Bott, Kim Fisher lub Florian Martens przyszedł czas wykazania się w zawodach na wybrzeżu Morza Bałtyckiego!

„Widzowie są zaproszeni do głośnego dopingowania swoim ulubionym gwiazdom telewizji wzdłuż toru między molem w Heringsdorfie a molem w Ahlbecku! Jeżeli pogoda nam nie dopisze i zabraknie śniegu, w naszych zaprzęgach wmontujemy duże koła. To przeżycie i widok mocy psów husky są gwarantowane w każdą pogodę „, dodał Till Demtrøder, który z drużyną Experiarts Entertaimnent współorganizował „Baltic Lights”.

Kolorowe stragany, stoiska z grzanym winem, widok wielu psów na starcie i zespół z muzyką country nasilą „powiew Alaski”, tam gdzie te wyścigi miały swój początek. Po zmierzchu absolutną magię zapewnią artyści ognia i światła.

Mamy ogromną przyjemność razem z naszym patronem honorowym, Ministrem Gospodarki kraju związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego,Harry Glawe, dyrektorem Cesarskich Kąpielisk Thomasem Heilmannem i innymi partnerami, takimi jak na przykład Steigenberger Grandhotel & Spa i biurem nieruchomości Hasbargen, przeżyć wspólnie te wyjątkowe dni.” – dodał na koniec aktor Till Demtrøder.

Program:

Sobota, 20.02.2016 i niedziela, 21.02.2016

godz. 10.30 – 15.00: wyścig psich zaprzęgów

na plaży między molem w Heringsdorfie a molem w Ahlbecku

start i cel: molo w Heringsdorfie / punkt zwrotny wyścigu: molo w Ahbecku;

trzymające w napięciu zawody międzynarodowych Musher Teams na rzecz pomocy osobom głodującym w Trzecim świecie przez cały dzień:

catering wzdłuż całej plaży między molem w Heringsdorfie i w Ahlbecku z jedzeniem, grzanym winem i muzyką

Uwaga! Prosimy o trzymanie własnych psów na smyczy.

Sobota, 20.02.2016

od godz. 18.00

zapraszymy na plaże w Cesarskich Kąpieliskach do spędzenia czasu przy ogniskach, z jedzeniem, z piciem i muzyką:

w Heringsdorfie: na plaży po lewej stronie od mola

w Heringsdorfie: przy wejściu na plażę od hotelu Steigenberger

w Ahlbecku: od ulicy „Grenzstraße“

w Ahblecku: na plaży po lewej stronie mola

godz. 18.30

rozpalenie ognisk wzdłuż plaży między molem w Heringsdorfie i w Albecku

godz. 19.00 / 19.45: Pokazy Fireshow z Rethra Entertaiment

godz. 19.00: Heringsdorf – wejście od hotelu Steigenberger – pokaz grupy „Burning Wheels”

godz. 19.00: Ahlbeck – wejście na plaże / po lewej stronie mola – pokaz grupy „Flame Lagoon”

godz. 19.45: Ahlbeck – wejście na plaże od ulicy „Grenzstraße“ – pokaz grupy „Emotion”

godz. 19.45: Heringsdorf – po lewej stronie mola – pokaz grupy „FireFly”

godz. 19.30 / 20.15: przejście z pochodniami wdłuż plaży

z opowieściami i legendami o wyspie Uznam

godz. 19.30: start na plaży w Ahlbecku / po lewej stronie od mola

godz. 20.15: start na plaży w Heringsdorfie / po lewej stronie od mola

Zobacz również

W Świnoujściu wciąż istnieją bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się osób niepełnosprawnych

Miasto cały czas rozbudowuje się i modernizuje, jednak na co dzień możemy nie zauważyć błahych …

Jeden komentarz

  1. Szkoda tych biednych psów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.