Strona główna / Lokalne / INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

Hotele i obiekty z grupy INTERFERIE zaprezentują swoją ofertę na targach turystycznych ITB w Berlinie. Wydarzenie zaplanowano na dni 9-13 marca.

W 2016 roku berlińskie targi obchodzą jubileusz pięćdziesięciolecia. Z tej okazji wydarzeniu będzie towarzyszył niezwykle bogaty program atrakcji. W programie zaplanowano m.in. konferencje eksperckie, prezentacje, warsztaty oraz liczne pokazy i występy organizowane przez wystawców. Wśród tych, którzy zaprezentują się na stanowiskach z różnych krajów, nie zabraknie m.in. organizacji turystycznych, biur podróży, hoteli, firm oferujących turystykę przygodową, ekologiczną czy kulturalną oraz zajmujących się informacją turystyczną, technologiami i wdrażaniem oprogramowania dla branży turystycznej.

– Obiekty z grupy INTERFERIE skupią się przede wszystkim na promocji swojej oferty uzdrowiskowej, połączonej z ofertą spa. Taki rodzaj wypoczynku turyści wybierają coraz częściej, a my staramy się odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego na berlińskich targach nie zabraknie przedstawicieli hotelu INTERFERIE Medical SPA oraz INTERFERIE Barbarka, które znajdują się w Świnoujściu. Pokażemy również propozycje obiektów INTERFERIE w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Dąbkach – mówi Łukasz Kubacki, Marketing Manager grupy obiektów INTERFERIE.

Wszyscy zwiedzający będą mieli również okazję do zapoznania się z ofertą górskich hoteli INTERFERIE w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju, które stawiają na propozycje aktywnego wypoczynku i odnowę biologiczną m.in z dedykowanymi ofertami dla sportowców.

Targi ITB Berlin to największe targi turystyczne w Europie, ważne dla przedstawicieli branży, oraz wyjątkowa atrakcja dla zwiedzających, którzy chcą poznać produkty i usługi wystawców, związane z szeroko pojętą turystyką i podróżami.

Źródło: interferie.pl

Zobacz również

Dbajmy o zieleń! Narzekamy na innych, ale nie jesteśmy wcale lepsi

Mieszkańcy miasta niejednokrotnie skarżą się na samochody należące do turystów, którzy parkują na zieleńcach i …

2 komentarze

  1. PRACA W INTERFERIE TO CZYSTY WYZYSK LUDZI…OGROMNA ROTACJA PRACOWNIKOW…NISKIE PŁACE PLACA KELENERA/BARMANA OK 1500ZŁ MAX …A WYMOGI ZE STRONY KADRY SIĘGAJĄ TZW. ZENITU !!!!!!!!!!!! STANOWCZO NIE POLECAM A ZDECYDOWANIE POLECAM UNIKAC EGO HOTELU SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. INTERFERIE Medical SPA w Swinoujściu to dziadostwo,pracownicy traktowani jak murzyni.Przerost formy nad treścią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.