środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

Hotele i obiekty z grupy INTERFERIE zaprezentują swoją ofertę na targach turystycznych ITB w Berlinie. Wydarzenie zaplanowano na dni 9-13 marca.

W 2016 roku berlińskie targi obchodzą jubileusz pięćdziesięciolecia. Z tej okazji wydarzeniu będzie towarzyszył niezwykle bogaty program atrakcji. W programie zaplanowano m.in. konferencje eksperckie, prezentacje, warsztaty oraz liczne pokazy i występy organizowane przez wystawców. Wśród tych, którzy zaprezentują się na stanowiskach z różnych krajów, nie zabraknie m.in. organizacji turystycznych, biur podróży, hoteli, firm oferujących turystykę przygodową, ekologiczną czy kulturalną oraz zajmujących się informacją turystyczną, technologiami i wdrażaniem oprogramowania dla branży turystycznej.

– Obiekty z grupy INTERFERIE skupią się przede wszystkim na promocji swojej oferty uzdrowiskowej, połączonej z ofertą spa. Taki rodzaj wypoczynku turyści wybierają coraz częściej, a my staramy się odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego na berlińskich targach nie zabraknie przedstawicieli hotelu INTERFERIE Medical SPA oraz INTERFERIE Barbarka, które znajdują się w Świnoujściu. Pokażemy również propozycje obiektów INTERFERIE w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Dąbkach – mówi Łukasz Kubacki, Marketing Manager grupy obiektów INTERFERIE.

Wszyscy zwiedzający będą mieli również okazję do zapoznania się z ofertą górskich hoteli INTERFERIE w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju, które stawiają na propozycje aktywnego wypoczynku i odnowę biologiczną m.in z dedykowanymi ofertami dla sportowców.

Targi ITB Berlin to największe targi turystyczne w Europie, ważne dla przedstawicieli branży, oraz wyjątkowa atrakcja dla zwiedzających, którzy chcą poznać produkty i usługi wystawców, związane z szeroko pojętą turystyką i podróżami.

Źródło: interferie.pl

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

2 komentarze

  1. PRACA W INTERFERIE TO CZYSTY WYZYSK LUDZI…OGROMNA ROTACJA PRACOWNIKOW…NISKIE PŁACE PLACA KELENERA/BARMANA OK 1500ZŁ MAX …A WYMOGI ZE STRONY KADRY SIĘGAJĄ TZW. ZENITU !!!!!!!!!!!! STANOWCZO NIE POLECAM A ZDECYDOWANIE POLECAM UNIKAC EGO HOTELU SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. INTERFERIE Medical SPA w Swinoujściu to dziadostwo,pracownicy traktowani jak murzyni.Przerost formy nad treścią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.