Strona główna / Lokalne / Ukradł z samochodu videorejestrator. Wpadł, bo oddał go do lombardu

Ukradł z samochodu videorejestrator. Wpadł, bo oddał go do lombardu

Świnoujscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu. Jego łupem padł videorejestrator, odzież oraz buty o łącznej wartości ponad 1000 zł. 28-latek już usłyszał zarzuty, teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Właściciel mazdy zaparkował swój pojazd na dwie godziny przed jedną z posesji przy ulicy Steyera. Złodziej przez wybitą szybę ukradł wartościowe przedmioty

– Skradziona z samochodu kamera została wstawiona do lombardu. Dalsze czynności, w tym ustalenie personaliów i dotarcie do sprawcy było już tylko zwykłą formalnością – tłumaczy st. asp. Beata Olszewska z policji.

Podejrzewany o dokonanie czynu 28-letni mieszkaniec Świnoujścia podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży z włamaniem do zaparkowanej mazdy. Tłumaczył swoje zachowanie ilością wypitego alkoholu oraz trudnościami finansowymi.

Zobacz również

Premier Mateusz Morawiecki: Rozbudowa terminala LNG w Świnoujściu obniży cenę gazu dla wszystkich odbiorców

Naszej polityce energetycznej przyświecają trzy cele: bezpieczeństwo, suwerenność i efektywność – powiedział Mateusz Morawiecki podczas uroczystości …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.