Strona główna / Lokalne / Mariusz Fryska odchodzi z OSIR-u. Żegna się ze współpracownikami
Mariusz Fryska (w środku) pełnił obowiązki dyrektora OSIR od 10 lat. Niedzielny "Babski Bieg" był ostatnią imprezą jaką przygotował pod szyldem osrodka. Foto: Robert Ignaciuk

Mariusz Fryska odchodzi z OSIR-u. Żegna się ze współpracownikami

Mariusz Fryska, dotychczasowy dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Wyspiarz zrezygnował z pełnionego stanowiska. Jak napisał na swoim facebookowym profilu: – W swojej pracy, w kontaktach z podwładnymi starałem się utrzymywać relacje partnerskie, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, wychodząc z założenia, że nikt nie ma patentu na mądrość i nieomylność – napisał.

Pragnę złożyć Koleżankom i Kolegom oraz całej Załodze Ośrodka serdeczne podziękowania za jedenaście lat owocnej współpracy. Sądzę, że udało mi się stworzyć świetnie współpracujący ze sobą zespół profesjonalistów. To była ciężka praca Was wszystkich, bez których efekty nie byłyby możliwe do osiągnięcia. Praca z Wami to wielka duma i moja radość.

Życzę mojemu następcy, nowemu Dyrektorowi, aby w swych działaniach kierował się przede wszystkim dobrem Ośrodka, aby podejmowane przez Niego decyzje sprzyjały dalszemu pomyślnemu rozwojowi, umacniały prestiż i podnosiły autorytet Naszego Ośrodka.

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

2 komentarze

  1. Szkoda Mariusz. Jaki był- taki był. Ale fajny był. Kto go poświęcił. Dla kogo????

  2. Ktoś dużo wcześniej pisał, że odejdzie, a nawet twierdził że zna nazwisko następcy, ciekawe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.