Strona główna / Lokalne / [FILM i ZDJĘCIA] Święto Kobiet rozpoczęły od biegania. 104 zawodniczki na starcie

[FILM i ZDJĘCIA] Święto Kobiet rozpoczęły od biegania. 104 zawodniczki na starcie

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła paniom przebiec dystans 3,2 w biegu z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Wystartowały 104 osoby, a wśród zawodniczek dostrzegliśmy kilka z bardzo męskim rysami twarzy. Zaraz po zakończonym Babskim Biegu, panie adidasy zamieniły na szpilki i ruszyły ścigać się w 100-metrowym sprincie. Na mecie wszystkich dopingowali kibice.

DSCN4973 (Copy)
Foto: Robert Ignaciuk

Oprócz wartościowych nagród takich jak weekend w hotelu w Kołobrzegu, każda z pań dostała żółtego tulipana. Najmłodszą zawodniczką była Marta Nieśpelska, która biegła w towarzystwie taty przebranego na potrzeby biegu za Marysię z filmu „Poszukiwany, poszukiwana”. Najstarszą uczestniczką była pani Marianna Dudziak, która na mecie otrzymała bukiet kwiatów i zestaw upominków.

Bieg zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świnoujściu, pomogli strażnicy graniczni, ratownicy WOPR i harcerze. Profesjonalną rozgrzewkę przeprowadziła instruktorka fitness z siłowni Sport Point. Na mecie na każdego czekała pyszna grochówka ugotowana przez kucharza Hotelu Trzy Wyspy.

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.