Strona główna / Lokalne / [AUDIO] Żmurkiewicz o PiS: Obietnic trzeba dotrzymywać

[AUDIO] Żmurkiewicz o PiS: Obietnic trzeba dotrzymywać

Prezydent Miasta Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz zapytany przez naszego reportera o ocenę działań obecnego rządu przyznał, że nie ze wszystkimi się zgadza, ale najbardziej zależy mu na dotrzymaniu przez Prawo i Sprawiedliwość jednej z obietnic, które dotyczą naszego miasta i stałej przeprawy pod Świną.

Zawsze uważam, że jeśli składa się obietnice, również w trakcie wyborów, to należy ich dotrzymać. Tak zawsze postępowałem, gdy kandydowałem. Oczekuję od innych polityków, że tak będą postępowali – mówił Janusz Żmurkiewicz.

Prezydent miasta zauważył, że społeczeństwo ma wielkie oczekiwania od rządu i przypomina, że od wyborów minęło dopiero 100 dni, a zadań jest przynajmniej na całą kadencję.

Tkwi we mnie optymizm, że obietnica stałego połączenia będzie realizowana – powiedział Janusz Żmurkiewicz.

Włodarz tłumaczy, że porozumienie, które zawarł rząd w 2007 roku rozpocznie jego realizację. Określono w nim obowiązki poszczególnych sygnatariuszy. Rząd ma zagwarantować finansowanie, a GDDIK – wybudować.

Zobacz również

Fałszywe alarmy. Strażacy za każdym razem muszą jechać

Fałszywe alarmy z instalacji ostrzegającej zamontowanej w nadmorskich hotelach są przyczyną częstych interwencji świnoujskiej straży …

2 komentarze

  1. tak janusz – to po co kandydowałeś 😀 oczekujemy rychłego zwolnieniu tego urzędu

  2. ➠ … i kto to mówi⁇✍
    ⟨ ⟩

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.