Strona główna / Lokalne / Uczniowie liceum najchętniej pływają pod żaglami

Uczniowie liceum najchętniej pływają pod żaglami

Uczniowie „Mieszka” stanowili najliczniejszą grupę podczas Programu Morskiego Wychowania Młodzieży. W większości był to dla nich pierwszy kontakt z żaglami. W środę delegacja JKMW Kotwica złożyła wizytę w liceum. Komandor klubu Roman Nogalski wręczył Pani dyrektor Grażynie Szczodry pamiątkowy dyplom podsumowujący dotychczasową współpracę.

– W czasie spotkania instruktorzy klubowi podkreślili kluczową rolę jaką odgrywają pedagodzy szkolni w kształtowaniu postaw młodzieży i w mobilizowaniu jej do podejmowania nowych, często trudnych wyzwań. Spośród nauczycieli, którzy pomagają w bezinteresowny sposób przy przeprowadzaniu programu, właśnie w „Mieszku” pracują najbardziej zaangażowane Panie: Agnieszka Żychska i Żaneta Łukasiewicz – tłumaczy Marek Ochlik.

Wizyta miała przyjemny i swobodny przebieg, uczestnicy wyrazili zadowolenie z dotychczasowych działań. Pojawiły się nawet nowe pomysły i idee, zapewne niektóre z nich zostaną już niedługo wprowadzone i przyczynią się do rozwoju projektu. Bo co do celowości i jego wartości nikt nie miał najmniejszych wątpliwości.

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.