Strona główna / Lokalne / Na TT Line bez oświadczeń. Porządku pilnuje ochrona

Na TT Line bez oświadczeń. Porządku pilnuje ochrona

Szwedzki armator promowy Stena Line zażądał od polskich pasażerów podpisywania przez oświadczeń, że będą zachowywać się podczas rejsów właściwie. Sprawdziliśmy u innych armatorów promowych, jak radzą sobie z utrzymaniem porządku na pokładach swoich promów.

Na nasze pytanie o swoje doświadczenia odpisał tylko armator TT Line.

– TT-Line nie będzie komentowała polityki innych przewoźników promowych – informuje Aneta Wencel, członek zarządu TT-Line Polska Sp. z o.o. – Na promie TT-Line m/s Nils Dacke , jaki jest operowany na połączeniu ze Świnoujście do Trelleborga, jest zatrudniona zewnętrza firma , która świadczy usługi bezpośredniej ochrony fizycznej mienia, które znajduje się w obrębie części ogólnodostępnych na tym promie, wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa osób w wyżej wskazanych częściach statku – dodaje.

Stena Line uruchomił rejsy rozrywkowe z Karlskrony w Szwecji do Gdyni w Polsce. Rejsy szybko okazały się bardzo popularne. Udział w nich bierze zazwyczaj od 500-1000 pasażerów. Okazało się, że opanowanie tak dużej ilości biesiadników okazało się trudniejsze do opanowania niż pozostałych rejsów, co skłoniło armatora do konieczności podłożenia pasażerom dokumentu potwierdzającego, że zapoznali się i akceptują regulamin.

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

2 komentarze

  1. W Unity Line też nie trzeba nic podpisywać, ale o tym peanów nikt nie pieje…

  2. W Unity Line też nie trzeba nic podpisywać, ale o tym peanów nikt nie pisze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.