Strona główna / Lokalne / Chcą przywrócenia komisariatu na Warszowie

Chcą przywrócenia komisariatu na Warszowie

Delegacja z prawobrzeża: przewodniczące Zarządów Osiedli Przytór- Łunowo i Warszów panie Agnieszka Nowicka i Sylwia Marszałek przy wsparciu radnego Sławomira Nowickiego złożyła wizytę Komendantowi Miejskiej Komendy Policji Panu Andrzejowi Zakrzewskiemu.

Wizyta miała na celu złożenie wniosku o przywrócenie komisariatu Policji na Warszowie. Spotkanie to wskrzesiło proces długotrwały i niełatwy, lecz konieczny do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom prawobrzeża.
– Komendant przyjął nasz wniosek i wyraził swoją aprobatę co do tego przedsięwzięcia. Zapewnił, że ze swojej strony wystąpi o zwiększenie etatów w świnoujskiej  policji. Podczas rozmowy wypracowaliśmy wspólny front działania. Teraz pozostaje dołożyć starań i kontynuować nasza prace na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. O kolejnych krokach będziemy informowali naszych mieszkańców – tłumaczy Sławomir Nowicki, radny.

Zobacz również

Nielegalne leki sprowadzane do Polski

Funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej pełniący służbę w oddziale celnym przy Poczcie Polskiej ujawniają coraz …

2 komentarze

  1. Taa. I jeszcze im lotnisko tam wybudować 🙂

  2. O, to potwierdzenie słuszności polityki PiS, które chce powrotu mniejszych komisariatów. Proszę, sami mieszkańcy tego oczekują. Od dawna powszechnie wiedziano, że takie komisariaty są potrzebne, ale poprzednia władza likwidowała je. Zadajmy sobie pytanie, dlaczego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.