Strona główna / Lokalne / Buba chce zatopić gazoport?

Buba chce zatopić gazoport?

Buba to bóbr. Wyjątkowo duży i dojrzały bóbr. Na swoim lśniącym futerku, w miejscu gdzie ogon łączy się z tułowiem ma małą białą charakterystyczną plamkę. Tuż przy gazoporcie mieszka od co najmniej kilku lat. Wcześniej miał swoje żeremie tuż przy ulicy Ku Morzu, niestety zostało one zniszczone podczas budowy terminala.

Od kilku dni Buba i jego kamraci wznoszą niedaleko od ulicy Ku Morzu tamę, aby spiętrzyć wodę, i założyć nowy domek. Być może to także zemsta za zniszczone wcześniej żeremie.

-Może chce spiętrzyć wodę i zatopić nią później gazoport, aby doprowadzić okolicę do pierwotnego stanu? – zastanawia się jeden z ochroniarzy terminala. – Ma chyba depresję – dodaje . – Chodzi jakiś osowiały. Zatrzymuje się i… rozmyśla – dodaje mężczyzna, który co kilka dni widzi jak włochaty zwierza przemierza z miejsca na miejsce z gałązkami w pysku.

Buba i jego rodzina to jedna z kilku jakie zamieszkują okolice terminala LNG. Po sąsiedzku -w fosie fortu Gerharda, mieszka np. Kaiser ze swoją rodziną.

Zobacz również

W Świnoujściu wciąż istnieją bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się osób niepełnosprawnych

Miasto cały czas rozbudowuje się i modernizuje, jednak na co dzień możemy nie zauważyć błahych …

2 komentarze

  1. Szkoda Pana bobra

  2. Poziom artykulow rowny „jeden taki dzien”, „ukryta prawda” czy inny shit…kto to pisze i co Was tak trn Gazoport swiezbi…do pracy sie nie dostaliscie to teraz lapki swedza zeby glupoty pisac?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.