środa , 5 października 2022
Strona główna / Sport / Znicz Wysoka Kamieńska – Flota 0-5 (0-3)
Foto: Piotr Zgraja

Znicz Wysoka Kamieńska – Flota 0-5 (0-3)

Pojechaliśmy po zwycięstwo i stało się ono faktem. Zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie na ciężkim boisku. Bardzo miła atmosfera ze strony gospodarzy chociaż walczyli bardzo ambitnie, bardzo chcieli Flocie się przeciwstawić. Ale to my otworzyliśmy wynik i kontrolowaliśmy mecz do końca – mówił po meczu ze Zniczem Wysoka Kamieńska trener Floty Tomasz Błotny.

Widać, że przepracowaliśmy solidnie zimę. Nasi zimowi sparingpartnerzy też wygrywają w swoich ligach, co świadczy o tym, że wyciągamy wnioski i krok po kroku idziemy w swoim kierunku. Runda rewanżowa jest zawsze trudniejsza od pierwszej, bardzo miło jest więc wejść w nią okazałym zwycięstwem. Podkreślić chcę dwójkę debiutantów w pierwszym zespole Floty. Łukasz Lipka strzelił bramkę, natomiast Grzegorz Hnat skutecznie zapobiegał ich traceniu, skutecznie kontrolując poczynania obronne kolegów. Bardzo dobra praca trójki sędziowskiej, tj. braci Arysów i Patryka Szefera, której dałbym maksymalną notę. Nie przypadkiem jeden z nich sędziuje w ekstraklasie.

Dziękuję zawodnikom za włożony wysiłek w dzisiejsze spotkanie i udaną inaugurację. Dziękuję też za przyjazd grupie kibiców, wspierających nas dopingiem – mówił trener.

Źródło: Flota Świnoujście

0-1  Michał Nowak 13 minuta
0-2  Łukasz Lipka 16 minuta z wolnego
0-3  Dawid Trafalski 44 minuta
0-4  Mariusz Helt 50 minuta
0-5  Mariusz Helt 62 minuta

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.