Strona główna / Lokalne / Bezdomne psiaki szukają nowych właścicieli

Bezdomne psiaki szukają nowych właścicieli

Wspólnie ze świnoujskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt szukamy domu dla podopiecznych. W tym tygodniu prezentujemy trzy psiaki czekające na swój nowy dom i troskliwego opiekuna.

astorAstor ma około 8 lat, jeden z najdłużej siedzących psów w schronisku, pomijany przez wszystkich mimo swojego fajnego przyjacielskiego nastawienia do otoczenia. W kontaktach z innymi psami bywa różnie, niektóre psy akceptuje, inne nie bardzo. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest typowym pieszczochem. Astor lubi sobie “pogadać”. Nie sprawia problemów, ładnie biega przy rowerze i lubi się bawić psimi zabawkami

jokerJoker – 12-letni psi senior. Nieco niedosłyszy i niedowidzi ale nie sprawia mu to żadnej trudności w codziennym funkcjonowaniu. Jokerek kocha pieszczoty, gdy tylko poczuje rękę człowieka cały się nastawia by go głaskać. Niestety, nie zgadza się z innymi zwierzętami. Idealny psiak dla osoby starszej czy spokojnej rodziny.

dotiDoti – około 4-letnia suczka. Bardzo lubi się bawić, jest przyjacielska, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest dużych rozmiarów więc idealnie będzie się odnajdywać nawet w niewielkim mieszkaniu. W stosunku do psów bywa różnie choć większość toleruje.

Zobacz również

Ten napis wzruszył personel świnoujskiego szpitala

Ktoś powiesił napis na ogrodzeniu świnoujskiego szpitala. Treść wzruszyła personel medyczny. Na białym płótnie napisano …

Jeden komentarz

  1. Wypuścić te psy do lasu.
    Czym sobie zasłużyły, żeby odbierać im wolność?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.