Strona główna / Lokalne / Bezdomne psiaki szukają nowych właścicieli

Bezdomne psiaki szukają nowych właścicieli

Wspólnie ze świnoujskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt szukamy domu dla podopiecznych. W tym tygodniu prezentujemy trzy psiaki czekające na swój nowy dom i troskliwego opiekuna.

astorAstor ma około 8 lat, jeden z najdłużej siedzących psów w schronisku, pomijany przez wszystkich mimo swojego fajnego przyjacielskiego nastawienia do otoczenia. W kontaktach z innymi psami bywa różnie, niektóre psy akceptuje, inne nie bardzo. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest typowym pieszczochem. Astor lubi sobie “pogadać”. Nie sprawia problemów, ładnie biega przy rowerze i lubi się bawić psimi zabawkami

jokerJoker – 12-letni psi senior. Nieco niedosłyszy i niedowidzi ale nie sprawia mu to żadnej trudności w codziennym funkcjonowaniu. Jokerek kocha pieszczoty, gdy tylko poczuje rękę człowieka cały się nastawia by go głaskać. Niestety, nie zgadza się z innymi zwierzętami. Idealny psiak dla osoby starszej czy spokojnej rodziny.

dotiDoti – około 4-letnia suczka. Bardzo lubi się bawić, jest przyjacielska, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest dużych rozmiarów więc idealnie będzie się odnajdywać nawet w niewielkim mieszkaniu. W stosunku do psów bywa różnie choć większość toleruje.

Zobacz również

Synoptyk IMGW: poniedziałek burzowy. Możliwy grad i wiatr do 80 km/h

W poniedziałek w kraju spodziewane są przelotne opady deszczu oraz burze – powiedział PAP synoptyk …

Jeden komentarz

  1. Wypuścić te psy do lasu.
    Czym sobie zasłużyły, żeby odbierać im wolność?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.