Strona główna / Lokalne / Bezdomne psiaki szukają nowych właścicieli

Bezdomne psiaki szukają nowych właścicieli

Wspólnie ze świnoujskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt szukamy domu dla podopiecznych. W tym tygodniu prezentujemy trzy psiaki czekające na swój nowy dom i troskliwego opiekuna.

astorAstor ma około 8 lat, jeden z najdłużej siedzących psów w schronisku, pomijany przez wszystkich mimo swojego fajnego przyjacielskiego nastawienia do otoczenia. W kontaktach z innymi psami bywa różnie, niektóre psy akceptuje, inne nie bardzo. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest typowym pieszczochem. Astor lubi sobie „pogadać”. Nie sprawia problemów, ładnie biega przy rowerze i lubi się bawić psimi zabawkami

jokerJoker – 12-letni psi senior. Nieco niedosłyszy i niedowidzi ale nie sprawia mu to żadnej trudności w codziennym funkcjonowaniu. Jokerek kocha pieszczoty, gdy tylko poczuje rękę człowieka cały się nastawia by go głaskać. Niestety, nie zgadza się z innymi zwierzętami. Idealny psiak dla osoby starszej czy spokojnej rodziny.

dotiDoti – około 4-letnia suczka. Bardzo lubi się bawić, jest przyjacielska, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest dużych rozmiarów więc idealnie będzie się odnajdywać nawet w niewielkim mieszkaniu. W stosunku do psów bywa różnie choć większość toleruje.

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

Jeden komentarz

  1. Wypuścić te psy do lasu.
    Czym sobie zasłużyły, żeby odbierać im wolność?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.